Księżniczka Eugenia pójdzie śladami Harry'ego? Planuje przeprowadzkę do USA

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Księżniczka Eugenia przyjaźni się z Sussexami

Książę Harry i Meghan Markle utrzymują bardzo bliskie stosunki z księżniczką Eugenią i jej mężem. Okazuje się, że pary rozmawiają ze sobą nie tylko o sytuacji w rodzinie, ale także o przeprowadzce do USA. Córka księcia Andrzeja ma bowiem niedługo dołączyć do Sussexów i chce zamieszkać daleko od Wielkiej Brytanii.

Księżniczka Eugenia jest jedną z najbardziej lubianych osób w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson zawsze stroniła od skandali, a od reszty Windsorów odróżniała ją naturalność. Arystokratka nigdy bowiem nie udawała nikogo nad na wyrost, nie obnosiła się także ze swoim pochodzeniem. Chętnie za to zabierała głos w sprawach ważnych społecznie, za co pokochali ją poddani.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie
Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie Rafał Cieszyński o zazdrości w rodzinie

Księżniczka Eugenia chce przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych

Księżniczka Eugenia nigdy nie ukrywała, że ma bardzo serdeczne kontakty z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. To właśnie ona jako pierwsza poznała ukochaną syna obecnie panującego króla Wielkiej Brytanii. Książę Harry wspomniał nawet o tym w swojej autobiografii.

"Pamiętam, jak Euge przytuliła Meg, jakby były siostrami" - pisał na łamach książki "Spare".

Okazuje się, że księżniczka Eugenia być może pójdzie w ślady swojego kuzyna. Brytyjskie media donoszą, że córka księcia Andrzeja ma rozważać wyprowadzkę do Stanów Zjednoczonych i jest w związku z tym w stałym kontakcie z Sussexami.

"Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank mogą podążyć za księciem Harrym i Meghan Markle do Kalifornii" - powiedział informator "Mail on Sunday".

Książę Harry i Meghan Markle mieli nawet wysłać księżniczce ofertę z domami w dzielnicy, w której sami mieszkają, czyli Montecito. Księżniczka Eugenia i jej mąż chcą przeprowadzić się tuż po przeprowadzce ich drugiego dziecka. Na początek chcą jednak jedynie wynająć jakąś posiadłość, zanim podejmą poważniejsze decyzje. Warto podkreślić, że arystokratka dobrze zna Stany Zjednoczone, ponieważ w latach 2013-2015 pracowała dla domu aukcyjnego Paddle8 i mieszkała wówczas w Nowym Jorku.

Księżniczka Eugenia niedługo po raz drugi zostanie mamą

Księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank są szczęśliwymi rodzicami. Córka księcia Andrzeja urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Augusta, 9 lutego 2021 roku. Syn księżniczki przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie. Arystokratka od dziecka zmaga się bowiem z problemami z kręgosłupem i wiele lat temu przeszła nawet operację skoliozy. Przez to nie mogła się zdecydować na naturalny poród.

Księżniczka i jej ukochany niedawno ogłosili, że ich rodzina znów się powiększy. Para pochwaliła się radosną nowiną za pomocą Instagrama. Małżeństwo opublikowało na swoim koncie wzruszające zdjęcie, na którym widać córkę księcia Andrzeja oraz jej synka, który czule całuje jej ciążowy brzuszek. Drugie dziecko książęcej pary będzie 13. w kolejce do brytyjskiego tronu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości