Kuba Wojewódzki dodał zdjęcie z Anną Markowską. Tak bawili się na koncercie

Kuba Wojewódzki, Anna Markowska
Kuba Wojewódzki zagościł na koncercie z dziewczyną
Źródło: MWMEDIA
Kuba Wojewódzki właśnie wrzucił do sieci nowe zdjęcie. Gwiazdor zapozował na nim ze swoją partnerką Anną Markowską. Opis, jaki dodał dziennikarz pod fotografią, z pewnością wiele osób rozbawi.

Od końca zeszłego roku Kuba Wojewódzki i Anna Markowska zaczęli publikować na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia z tych samych miejsc, nie oznaczając się wzajemnie. Internauci zauważyli podobieństwo na ich profilach, jednak ani dziennikarz, ani modelka nie udzielali odpowiedzi na pytania.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

4112022_TAJEMNICEPRODUKCJI_KUBAWOJEWODZKI
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kuba Wojewódzki na nowym zdjęciu z Anną Markowską

Kuba Wojewódzki ma pokaźne grono fanów, którzy śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych. Dziennikarz tylko w serwisie Instagram ma 1,5 miliona obserwujących. Prezenter na swoim koncie dzieli się ważnymi dla niego momentami z pracy oraz życia codziennego.

Tak było i tym razem. Gwiazdor niedawno dodał na swoje konto we wspomnianym serwisie nowe zdjęcie z ukochaną. Fotografia przedstawia Kubę Wojewódzkiego, który w towarzystwie Anny Markowskiej spędza miłe chwile w trakcie trwania koncertu legendarnej grupy Red Hot Chilli Peppers. Ten odbył się 21 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wielu z fanów dziennikarza rozbawił zabawny opis, który towarzyszył dodanemu zdjęciu.

"Lubię imprezy, na których to nie ja jestem główną atrakcją..." - napisał Kuba Wojewódzki.

Poczucie humoru prezentera doceniło wielu jego fanów w komentarzach.

"Ty i tak zawsze jesteś atrakcją" - pisali niektórzy z nich.

Anna Markowska o związku z Kubą Wojewódzkim. "Kochamy się"

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o romansie Kuby Wojewódzkiego z modelką Anną Markowską. Początkowo para rzadko pokazywała się razem, co skłoniło internautów do myślenia, że ich związek szybko się zakończył. Jednakże z biegiem czasu Kuba Wojewódzki zaczął publikować coraz więcej zdjęć z modelką, a w listopadzie para oficjalnie potwierdziła, że są razem. Wspólnie uczestniczyli nawet w premierze spektaklu "Bliżej", co wywołało spore zamieszanie.

Anna Markowska w wywiadzie dla jastrzabpost.pl opowiedziała o swojej relacji z Kubą Wojewódzkim i o tym, jak się poznali.

"To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie" - powiedziała.

Jak zaznaczyła Anna Markowska, ich relacja rozpoczęła się od przyjaźni.

"Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem" - dodała.

Anna Markowska zdradziła również, jakie są jej plany z dziennikarzem na przyszłość.

"No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości