Lara Gessler ma nową fryzurę. Pokazała spory pukiel ściętych włosów. Zmiana na plus?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Lara Gessler zmieniła fryzurę

Lara Gessler zmieniła fryzurę. Córka Magdy Gessler podzieliła się z fanami swoją metamorfozą na InstaStories i wprawiła w osłupienie część internautów. Gwiazda na początku pokazała jedynie bowiem bardzo duży pukiel włosów, który został ścięty, a dopiero potem pochwaliła się finalnym efektem wizyty u fryzjera.

Lara Gessler niedawno po raz drugi została mamą, a mimo to nie zwalnia obrotów. Gwiazda po porodzie dość szybko wróciła do pracy, nie zapomniała też o spotkaniach towarzyskich. Córka Magdy Gessler jeszcze w czasie ciąży lubiła eksperymentować też ze swoim wyglądem, co dokumentowała na zdjęciach. Odważne fotografie restauratorki wywoływały wiele emocji, a sama Lara Gessler nie przejmowała się zdaniem innych. Teraz gwiazda zaskoczyła fanów nową fryzurą.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

Lara Gessler przeszła metamorfozę i pokazała się w nowej fryzurze

Lara Gessler nigdy nie bała się wyrazistego makijażu czy odważnego uczesania, a mimo to tym razem zadziwiła fanów. Wszystko dlatego, że zdecydowała się na metamorfozę swojej fryzury i na InstaStories pokazała, jak trzyma w garści duży pukiel ściętych włosów.

Lara Gessler zmieniła fryzurę
Lara Gessler zmieniła fryzurę Lara Gessler zmieniła fryzurę Źródło: Screen InstaStories Lary Gessler

Fani restauratorki mogli być zdziwieni tym krokiem. Lara Gessler dawno bowiem nie nosiła krótkiej fryzury. Po jakiś czasie gwiazda zaprezentowała finalny efekt swojej wizyty u fryzjera. Okazało się, że córka Magdy Gessler wcale nie skróciła swoich włosów, a jedynie postawiła na grzywkę. Warto podkreślić, że ten akcent jest wyjątkowo modny w tym sezonie, a sama Lara Gessler od zawsze świetnie odnajduje się w bieżących trendach.

Romantyczna i długa grzywka podkreśliła oryginalną urodę gwiazdy i dodała jej subtelności. Lara Gessler opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze, a po uśmiechu widać, że jest bardzo zadowolona z tej zmiany.

Lara Gessler zmieniła fryzurę
Lara Gessler zmieniła fryzurę Lara Gessler zmieniła fryzurę Źródło: Screen InstaStories Lary Gessler

Fani byli zachwyceni nową fryzurą swojej ulubienicy.

"Pięknie w tej grzywce";

"Super ci w grzywce!";

"Dobra robota" - czytamy w komentarzach na profilu gwiazdy.

Lara Gessler dba o formę po ciąży i chodzi do fizjoterapeutki

Lara Gessler nie ukrywała, że zarówno pierwszą, jak i drugą ciążę przechodziła bardzo dobrze i bez większych komplikacji. Gwiazda śmiała się nie raz, że często nawet zapominała, że jest w błogosławionym stanie. Nie da się też ukryć, że zarówno przed jak i po rozwiązaniu córka Magdy Gessler wręcz promienieje jako matka. Chociaż Lara Gessler bardzo poświęca się swoim dzieciom, nie zapomina też o sobie.

"Muszę fizycznie zadbać o siebie. Musimy pamiętać o tej zasadzie: najpierw sobie, potem dziecku. Jeśli nie zadbamy o swoje zdrowie psychiczne, to nie pomożemy nikomu innemu. Trzeba odpoczywać i nie ma w tym nic złego" - mówiła w rozmowie z Pomponikiem niedługo po ogłoszeniu szczęśliwej nowiny.

Niedawno gwiazda zdradziła, że nad jej po ciążowym brzuchem sprawuje obecnie opiekę fizjoterapeutka.

"A ja powoli będę ogarniać swoje fizis po ciąży [...] Bardzo nam pomogła i otworzyła oczy. Ania jest fizjoterapeutką uroginekologiczną. Dba o ochronę krocza, nierozejście się waszej kresy białej, trzymanie moczu i wiele innych rzeczy, których możecie być totalnie nieświadome" - napisała na InstaStories.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości