Gwiazdy

Lara Gessler nie ochrzci syna? "Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Lara Gessler

Lara Gessler i Piotr Szeląg są dumnymi rodzicami dwójki dzieci. Internauci z zainteresowaniem śledzą ich losy i zastanawiają się, czy Nena oraz Bernard zostaną ochrzczeni. W tej kwestii Lara Gessler ma jednak ugruntowane zdanie. Kategorycznie podkreśliła, że nie zamierza ochrzcić syna.

Gwiazdy coraz częściej publicznie mówią o tym, co sądzą o instytucji Kościoła katolickiego w Polsce. Temat często powraca, gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny. Wówczas internauci zastanawiają się, czy pomimo niekiedy jednoznacznych deklaracji, gwiazdy nie zmienią zdania i nie postanowią ochrzcić pociech. W przypadku Lary Gessler wszystko wydaje się jasne.

Lara Gessler jest córką najpopularniejszej restauratorki w Polsce Magdy Gessler oraz Piotra Gesslera. Kobieta wychowała się w gastronomicznym świecie, toteż nie dziwi fakt, że poszła w ślady matki. Wybrała jednak cukiernictwo, bo w tej dziedzinie czuła się najlepiej. Lara Gessler wydała ponadto książki "Słodki zielnik Lary" w 2016 r. oraz "Orzechy i pestki". Widzowie stacji TVN mogli oglądać ją w programie "Azja Express".

Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lara Gessler nie ochrzci dziecka

Lara Gessler jest dumną mamą dwóch pociech: córki Neny oraz syna Bernarda. Drugie dziecko gwiazda urodziła dosyć niedawno, bo we wrześniu. W związku z tym pojawiło się pytanie, czy córka Magdy Gessler zdecyduje się ochrzcić syna.

Gdy w październiku 2020 roku na świat przyszła Nena, internauci gratulowali świeżo upieczonym rodzicom. Jednak jednocześnie padło pytanie o to, czy zamierzają wychować córkę w duchu wiary katolickiej. Lara Gessler i Piotr Szeląg nie ukrywali, że nie są praktykującymi katolikami, toteż w rozmowie z Pudelkiem zdradzili wówczas, że nie zamierzają ochrzcić Neny.

"Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne" - przyznała.

Czy przyjście na świat drugiego dziecka coś w tej kwestii zmieniło? Okazuje się, że nie.

"Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram Kościół katolicki, więc nie ma za bardzo powodu, żebym chrzciła dziecko. Żadnych przesłanek z żadnej strony" - rozwiała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

W tej kwestii nie powinno być już żadnych wątpliwości.

Przeżyj święta z rodziną Gesslerów! Startuje nowy program

"Święta z Gesslerami" to nowy program TVN, który zobaczymy już w grudniu. Będzie to okazja, aby oderwać się na chwilę od świątecznych przygotowań i zobaczyć, jak radzi sobie z nimi rodzina Gesslerów. Na pewno znajdziemy w nim inspirację do tego, jak poradzić sobie ze świąteczną gorączką i zorganizować niezapomnianą uroczystość. 

W programie "Święta z Gesslerami" Magda Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do nadchodzącej Wigilii, która z jakiegoś powodu jest dla nich wyjątkowa. Każda rodzina to nowy odcinek, inna historia i inne wyzwania. Magda Gessler pomoże im odnaleźć się w chaosie przedświątecznych przygotowywań i zorganizować wyjątkowe święta.

Więcej o nowym programie i o tym, kiedy odbędzie się jego premiera, przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Przeżyj "Święta z Gesslerami"! Magda Gessler z rodziną zaprasza na świąteczną ucztę

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości