Programy

Przeżyj "Święta z Gesslerami"! Magda Gessler z rodziną zaprasza na świąteczną ucztę

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Magda Gessler zaprasza na "Święta z Gesslerami"

"Święta z Gesslerami" to produkcja, jakiej jeszcze nie było. Setki pomysłów na minutę, dziesiątki metrów światełek i 12 wyszukanych dań – w tym programie zobaczymy Magdę Gessler w szale świątecznych przygotowań. Zwieńczy je uroczysta uczta wigilijna.

"Święta z Gesslerami" to nowy program TVN, który zobaczymy już w grudniu. Będzie to okazja, aby oderwać się na chwilę od świątecznych przygotowań i zobaczyć, jak radzi sobie z nimi rodzina Gesslerów. Na pewno znajdziemy w nim inspirację do tego, jak poradzić sobie ze świąteczną gorączką i zorganizować niezapomnianą uroczystość. 

"Święta z Gesslerami" - o czym jest program?

W programie "Święta z Gesslerami" Magda Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do nadchodzącej Wigilii, która z jakiegoś powodu jest dla nich wyjątkowa. Każda rodzina to nowy odcinek, inna historia i inne wyzwania. Magda Gessler pomoże im odnaleźć się w chaosie przedświątecznych przygotowywań i zorganizować wyjątkowe święta.

Finalnie rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę Gessler oraz jej dzieci Larę Gessler-Szeląg i Tadeusza Müllera. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne DIY z resztą Gesslerów.

"Święta z Gesslerami". Magda Gessler
"Święta z Gesslerami". Magda Gessler Źródło: TVN
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

"Święta z Gesslerami" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowa emisja programu "Święta z Gesslerami" w TVN obędzie się we wtorek 20 grudnia o godzinie 21.30. Seria będzie składała się z czterech odcinków. Drugi i trzeci wyemitowany zostanie 21 i 22 grudnia (środa i czwartek) o godz. 21. 30. W finałowym epizodzie Magda Gessler zaprosi biorące udział w programie rodziny na wyjątkową ucztę świąteczną, na której znajdą się również jej najbliżsi - Lara Gessler, Tadeusz Müller oraz Mirosław Ikonowicz. Finałową kolację wigilijną zobaczymy w sobotę 24 grudnia godz. 18.00.

"Święta z Gesslerami". Magda Gessler
"Święta z Gesslerami". Magda Gessler Źródło: TVN
"Święta z Gesslerami". Magda Gessler z ojcem
"Święta z Gesslerami". Magda Gessler z ojcem Mirosławem Ikonowiczem Źródło: TVN
"Święta z Gesslerami". Magda Gessler z dziećmi Larą i Tadeuszem
"Święta z Gesslerami". Magda Gessler z dziećmi Larą i Tadeuszem Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości