Lara Gessler o relacji z ojcem. Miała 17 lat, kiedy przedstawiła mu swojego 32-letniego chłopaka

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Lara Gessler wspomina Piotra Gesslera

Lara Gessler jest córką Magdy i Piotra Gesslerów. Rodzice odegrali bardzo ważną rolę w jej życiu i od dzieciństwa dawali jej dużo swobody, co przełożyło się na kreatywność i otwartość ich córki. Lara sama jest dziś matką i często wraca do wspomnień z dzieciństwa. W najnowszym wywiadzie opowiedziała więcej o relacji z tatą.

Lara Gessler przyszła na świat w 1989 roku. Jest owocem miłości popularnej restauratorki i jej drugiego męża. Piotr Gessler był synem warszawskiego restauratora Zbigniewa Gesslera. Tata Lary zmarł w sierpniu 2021. Córka straciła swojego najlepszego przyjaciela, często podkreśla, że zdecydowanie była "córeczką tatusia".

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Lara Gessler wspomina ojca

Lara Gessler otworzyła się na temat relacji z tatą w ramach podcastu FemiTALK. Opisała więź, jaka ich łączyła.

Jak ktoś mi mówi: "jaka jesteś podobna do mamy", mówię: "nie widziałaś taty". Jestem córeczką tatusia [...] przygruchałam sobie tę cichość, którą mam tata, bo bardzo nie chciałam, żeby mnie jeden do jeden kojarzono z mamą, bo to jest takie oczywiste 

Lara opowiedziała o tym, że dostała od ojca kredyt zaufania i zawsze mogła liczyć na jego wyrozumiałość w różnych kwestiach, nawet jeśli chodziło o jej partnerów. Gdy miała 17 lat, przedstawiła tacie ówczesnego chłopaka. Było od niej dużo starszy, bo miał wtedy 32 lata.

On nigdy nie chciał, by był wpływ jego myślenia na to, co ja robię. Kiedy miałam 17 lat, przyprowadziłam mu mojego faceta, który wtedy miał 32 lata, z którym za chwilę zamieszkałam, więc uważam, że ojciec, który ma tak mocną relację z córką, naprawdę musi jej ufać, żeby jej na to wszystko pozwolić. On wiedział, że ja nie zrobię głupoty i nie zrobiłam głupoty, więc wszystko się sprawdziło, nie było bezpodstawne, ale wiem, że jego to kosztowało bardzo dużo

Lara Gessler wspomina ojca

Piotr Gessler w tym roku w marcu skończyłby 65 lat. Rok temu z okazji jego urodzin Lara Gessler opublikowała wzruszający wpis o tacie. Doczekał on narodzin swojej wnuczki Neny, ale zabrakło go, gdy rodził się jego drugi wnuk.

Dziś są tatuniu twoje urodziny. Pierwszy raz do ciebie nie zadzwonię. Nie będę życzyła ci szczęścia, zdrowia i cukierni w Maladze. Nie opowiesz mi, co przygotowujecie na dzisiejszą kolację i nie zobaczę twojego skrępowania, kiedy otwierasz prezent ode mnie. Jakkolwiek nie byłby skromny, zawsze tak reagowałeś. Dziś mi ciebie tak strasznie brak, chociaż cieszę się, że nie musisz oglądać tej wojny. Dziś mam cię w sercu. Tu towarzyszyć mi będziesz już zawsze

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości