Lara Gessler przeprowadziła się do nowego domu. Miejsce zachwyca

Lara Gessler
Lara Gessler
Źródło: MWMEDIA
Lara Gessler podzieliła się z fanami kolejnym ważnym etapem w swoim życiu. Córka słynnej restauratorki Magdy Gessler jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko relacjonuje swoje rodzinne chwile, ale również dzieli się teraz szczegółami przeprowadzki.

Lara Gessler już jakiś czas temu informowała internautów w mediach społecznościowych o wielkich zmianach w życiu jej najbliższej rodziny. Chodzi o przeprowadzkę do nowego domu, który położony jest na warszawskim Żoliborzu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

IMPREZATVN_GESSLER
Magda Gessler z ekscytacją o nowym sezonie "Kuchennych rewolucji"

Lara Gessler pokazała nowy dom

Lara Gessler od czasu gdy została mamą, skoncentrowała się na pokazywaniu cennych rodzinnych momentów w mediach społecznościowych. Jednym z nich jest teraz przeprowadzka z partnerem i dziećmi. Miejscem docelowym stał się warszawski Żoliborz. Gwiazda zamieszkała w pobliżu brata Tadeusza Müllera. To miejsce stało się jej nowym domem. Brat celebrytki znalazł za to pretekst do żartu. Zapowiedział, że będzie wpadać, aby pożyczać sól od siostry.

Mieszkanie w wynajmowanym lokum nie było dla Lary Gessler problemem, a dawało większą swobodę. W rozmowie z Plotkiem wyznała, że wynajem pozwala jej unikać pewnych ograniczeń. Niemniej jednak gwiazda zdała sobie sprawę, że dla wielu ludzi posiadanie własnego miejsca to wyznacznik bezpieczeństwa. Teraz wraz z partnerem i dziećmi pokonała kolejny kamień milowy. Zdecydowała się na zakup nieruchomości. Wybrała dom na Żoliborzu.

Na swoim profilu na Instagramie Lara Gessler podzieliła się kulisami przeprowadzki. Zaprezentowała jeszcze prawie puste wnętrze domu wypełnione kartonami. Widać jednak, że budynek jest już gotowy do zamieszkania i czeka tylko na rozpakowanie kartonów i ustawienie mebli. Celebrytka podkreśliła, że to dla niej wyjątkowe miejsce, do którego lubi wracać.

Czekamy z niecierpliwością, aby zobaczyć, jak Lara Gessler urządzi rodzinne gniazdko na Żoliborzu.

Lara Gessler pokazała nowy dom
Lara Gessler pokazała nowy dom
Źródło: Instagram

Magda Gessler dała córce prezent do nowego domu

Magda Gessler pospieszyła córce z pomocą przy dekorowaniu nowego domu. Postanowiła przygotować własnoręcznie wyjątkowy prezent dla rodziny pociechy. Słynna restauratorka i prowadząca program "Kuchenne rewolucje" ukończyła studia malarskie w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie, a ponadto miała również kilka wystaw swoich prac.

Teraz Magda Gessler postanowiła wrócić do pasji sprzed lat i namalować córce piękny obraz, który zawiśnie na ścianie w jej nowym domu. Lara Gessler postanowiła pochwalić się malunkiem mamy na Instagramie.

"Mama rysuje nam obraz do nowego domu" - czytamy.

Internautom bardzo spodobał się obraz autorstwa Magdy Gessler, który jeszcze nie jest ukończony.

"Piękny", "Wspaniały prezent od mamy dla córki", "Będzie pamiątka na lata", "Utalentowana mama" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości