Leon Myszkowski trafił na SOR w sylwestra. Wspierała go ukochana

Leon Myszkowski i Ksenia
Leon Myszkowski i Ksenia
Źródło: MWMEDIA
Leon Myszkowski to najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej. Młody muzyk wystąpił z mamą na imprezie sylwestrowej w Zakopanem. Zabrał ze sobą ukochaną, ale jego pobyt w górach został przerwany wizytą na SOR-ze. Jego dziewczyna relacjonowała na Instagramie, jak wyglądała sytuacja w szpitalu.

Na zakopiańskiej scenie Justyna Steczkowska wykonała swój największy przebój. "Dziewczyna Szamana" zyskała nową aranżację dzięki Leonowi Myszkowskiemu, który rozwija umiejętności jako DJ. Młody artysta zaprosił na wydarzenie swoją ukochaną. To właśnie Ksenia pokazała na Instagramie, co stało się z synem Justyny Steczkowskiej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski

Leon Myszkowski w szpitalu

Leon Myszkowski i Ksenia pochwalili się w mediach społecznościowych nie tylko zabawą sylwestrową, ale również wspólnymi chwilami w Zakopanem. Pokazali romantyczny spacer, jedzenie oscypków i kosztowanie grzańca. Cudowne chwile zostały jednak brutalnie przerwane. Dziewczyna Leona Myszkowskiego udostępniła najpierw zdjęcie inwalidzkiego wózka z napisem "szpital Zakopane SOR" i pokazała, jak wyglądał ich dzień.

"Wieści z Zakopanego. Idziemy do szpitala, ponieważ Leonowi spuchł palec. I to potężnie" - wyjaśnia.

Dziewczyna relacjonowała też wizytę na SOR-ze. Była rozczarowana szpitalną obsługą.

"Przed nami były dwie osoby. W ciągu 30 minut pani recepcjonistka nie była w stanie zarejestrować jednej osoby, ponieważ cały czas gdzieś odchodziła, zmieniała tusz w drukarce, wszystko tylko niezajmowanie się pacjentami. W tamtym momencie myślałam tylko, że dzięki Bogu Leonowi nie dolega nic poważnego, bo z takim podejściem..." - opisała.

Leon Myszkowski
Leon Myszkowski
Źródło: Instagram @kseniyango

Leon Myszkowski o ślubie. Justyna Steczkowska zaśpiewa na ceremonii

Leon Myszkowski i Ksenia są parą od dłuższego czasu i myślą o sobie poważnie. Zakochani planują wspólną przyszłość i choć do ślubu jeszcze daleko, to snują plany związane z tą uroczystością. W jednym z wywiadów syn Justyny Steczkowskiej przyznał, że zgodziłby się na to, aby jego mama zaśpiewała na ślubie.

- Myślę, że mama na pewno wykona coś na ślubie. Natomiast raczej na tej części oficjalnej, ceremonialnej. Myślę, że później wykonywane będą zdecydowanie inne rzeczy — wyznał Leon Myszkowski w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl.

Leon Myszkowski powiedział nam również, czy marzy o dużej rodzinie. Jego mama właśnie z takiej pochodzi. Młody DJ powiedział, że nie chce mieć aż dziewięciorga dzieci.

- Aż tak dużej to nie. Natomiast myślę, że dwójka bądź trójka jest jak najbardziej sensowna dla mnie — mówił Leon Myszkowski.

Z kolei Justyna Steczkowska w rozmowie z Plotkiem wyznała, że chętnie weźmie udział w przygotowaniach do ślubu, ale wyłącznie na życzenie syna i synowej.

"Jak tylko państwo młodzi będą sobie tego życzyli, to na pewno. Ale nic na siłę. Nie lubię być pod presją i nie robię tego innym ludziom" - odpowiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości