Borussia Dortmund zażartowała z Leonardo DiCaprio. Poszło o wiek jego partnerek

Borussia Dortmund zażartowała z Leonardo DiCaprio
Borussia Dortmund zażartowała z Leonardo DiCaprio
Źródło: Getty Images
Czarne chmury zawisły nad Leonardo DiCaprio. Media donoszę, że został singlem, a wiek jego partnerki ponownie nie dobił do 26 lat - aktor miał zerwać z Camilą Morrone niedługo po jej 25. urodzinach. Od kilku dni w sieci pojawiają się liczne treści kpiące z aktora. Niemiecki klub Borussia Dortmund poszedł z nurtem i puścił oczko do Leonardo DiCaprio.

Odkąd media obiegła informacja o tym, że Leonardo DiCaprio prawdopodobnie ponownie został singlem, w sieci aż huczy. Wiadomość ta stała się prawdziwą pożywką dla tych, którzy od jakiegoś czasu snują teorię spiskową na temat nieprzekraczalnego wieku ewentualnej partnerki słynnego aktora. Magiczną granicą ma być ukończenie 25. roku życia, po którym kobieta nie znajduje się już w kręgu zainteresowań Jacka Dawsona z "Titanica".

Borussia Dortmund zażartowała z Leonardo DiCaprio

Od kilku dni w sieci pojawiły się opracowania tej "wiekowej" teorii spiskowej oraz liczne zabawne obrazki, poprzez które internauci otwarcie drwią z gwiazdora. W nurt tejże narracji postanowił wpisać się dział social mediów niemieckiego klubu piłkarskiego Borussia Dortmund. W mediach społecznościowych klubu pojawił się obrazek, na którym wyliczono jego wiek. Okazuje się, że Borussia Dortmund ma już 112 lat.

Jednak to podpis przykuwa największą uwagę. Klub dał pstryczka w nos aktorowi i napisał:

"Leonardo DiCaprio, niestety, nie może być fanem BVB" - nawiązując do wieku wielu z licznych partnerek gwiazdora.

Tajemnice produkcji #2
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Leonardo DiCaprio i Camila Morrone rozstali się

Serwis E! News poinformował o rozstaniu gwiazdorskiej pary. Doniesienia miała przekazać osoba z bliskiego otoczenia byłych zakochanych. Jak dotychczas zarówno 47-letni Leonardo DiCaprio, jak i 25-letnia Camila Morrone nie zabrali głosu.

O nowej partnerce Leonardo DiCaprio zagraniczne media zaczęły plotkować w 2017 roku, kiedy to aktor został zauważony w domu modelki. Niedługo później para wybrała się na wspólne wakacje. Po raz pierwszy pokazali się publicznie w 2018 roku na festiwalu Coachella.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości