Luke Bryan poślizgnął się na scenie przez fana. "Czekaj na telefon od mojego prawnika"

Luke Bryan
Luke Bryan
Źródło: Getty Images/ Instagram
Luke Bryan zaliczył bardzo groźnie wyglądający upadek podczas występu na Festiwalu Coast City Country w Vancouver, który miał miejsce w ostatni weekend. Piosenkarz country znany jest z energetycznych występów. Podczas szaleństwa na scenie, poślizgnął się, co wyglądało bardzo dramatycznie. Jak się czuje artysta?

Luke Bryan to amerykański wokalista country, autor piosenek i juror popularnego talent show. W popularnym programie telewizyjnym "American Idol" ocenia uczestników i dzieli się z nimi swoim doświadczeniem. W jury zasiada obok Katy Perry oraz Lionela Richiego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Alvaro Soler kocha wracać do Polski
Źródło: "Co Za Tydzień"

Luke Bryan poślizgnął się na scenie

Groźny incydent miał miejsce podczas koncertu Luke'a Bryana 21 kwietnia. Na filmie opublikowanym w serwisie YouTube widzimy, jak autor utworu "Country Girl" rozkręcał publiczność. W tym samym momencie poślizgnął się na telefonie komórkowym, który został rzucony na scenę przez jednego z fanów. Niestety takie zachowanie jest częste. Publiczność rzuca telefonami w artystów, aby ci zrobili sobie z nimi selfie. Luke Bryan, jak przystało na profesjonalistę, szybko wstał i obrócił sytuację w żart.

"Wszystko w porządku. Czekaj na telefon od mojego prawnika" - żartował, oddając fanowi telefon.

Mimo krępującego potknięcia na scenie 47-letni artysta był rozbawiony incydentem i dopytywał, czy ktoś nagrał upadek. Następnie wziął telefon komórkowy innego uczestnika koncertu i poprosił ekipę techniczną o wyświetlenie upadku na dużym ekranie.

"Potrzebuję czegoś viralowego, a to jest viralowe, dobrze" - żartował.

Jak widać na nagraniu, Luke Bryan przez kilka sekund leżał na ziemi, gdy kilka osób rzuciło się, by pomóc mu wstać. Wokalista kontynuował koncert, jednak potrzebował kilku szwów.

To nie pierwszy wypadek Luke'a Bryana

Luke Bryan zdobył ogromną popularność dzięki oryginalnemu wokalowi, charyzmatycznym i energetycznym koncertom oraz wielu przebojom. Jego muzyka charakteryzuje się połączeniem tradycyjnych brzmień country z elementami popu i rocka, co przyczyniło się do jego ogromnej popularności zarówno wśród fanów muzyki country, jak i szerszej publiczności.

Luke Bryan
Luke Bryan
Źródło: Getty Images

Kariera muzyczna Luke'a Bryana nabrała rozpędu w latach dwutysięcznych, kiedy to jego debiutancki singiel "All My Friends Say" znalazł się na szczycie list przebojów. Od tego czasu wydał wiele albumów, które zdobyły liczne nagrody i nominacje.

Upadki na scenie nie są obce wokaliście. W 2022 roku poślizgnął się tańcząc w obcisłych jeansach do jednego ze swoich hitów podczas trasy koncertowej Raised Up Right Tour w Raleigh, NC. Lata wcześniej, Luke Bryan również dał popis swoich umiejętności w Północnej Karolinie, kiedy zbliżył się zbyt blisko krawędzi sceny i spadł. Wideo z incydentu z 2014 roku także można znaleźć w sieci.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/ Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości