Gwiazdy

Maciej Dowbor pokazał, co się stało z jego pojazdem. Zwrócił się do sprawcy i nie przebierał w słowach

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Maciej Dowbor ma zniszczony pojazd

Maciej Dowbor zapamięta tegoroczny Dzień Ojca niezbyt dobrze. Dziennikarz poinformował fanów, że ktoś zniszczył coś, co było dla niego bardzo cenne. Prezenter telewizyjny z żalem opowiadał o zdarzeniu na Instagramie. Nie ukrywał swoich emocji i skierował do sprawcy mocny komunikat. Dodał, że będzie go szukał. Jaki jest finał tej historii?

Maciej Dowbor miał okropnego pecha. Ktoś zniszczył jego ukochany skuter i nawet nie przyznał się do tego przewinienia. Dziennikarz nie mógł zostawić tej sprawy bez komentarza. Nikt nie chciałby być teraz w skórze osoby, która zawiniła w tej sprawie. Prezenter próbuje namierzyć sprawcę.

Maciej Dowbor w rozpaczy. Ktoś zniszczył jego nowy skuter

Maciej Dowbor streścił, co się mu przydarzyło. Smutne jest to, że ten incydent zdarzył się akurat w Dniu Ojca, który powinien być powodem do radości, a nie złości.

"Mam cudowny prezent na Dzień Ojca od jakiegoś kuriera, który postanowił, cofając, rozwalić mój nowiutki, jeszcze nieprzerejestrowany nawet skuter, po czym uciec z miejsca zdarzenia. Mam połamany błotnik, mam porysowane i pobite plastiki, zniszczoną nóżkę, a pan po prostu nie wiem czemu, uznał, że sobie pojedzie, mimo że odstawił ten skuter, postawił go i odjechał, udając, że go nigdzie nie było" - relacjonował na InstaStories.

Dziennikarz podkreślił, że sprawca nie może czuć się bezkarny i będzie go można łatwo namierzyć, bo ma monitoring.

"Nie wziął pod uwagę, tylko jednej rzeczy, że kamery są wszędzie i wszystko jest nagrane. Mam cię gnojku i dopadnę cię i będziesz mnie przepraszał. A i najważniejsze, pogięta kierownica, nienawidzę tego, dbałem o niego, polerowałem go (mówię o skuterze), a ty go zniszczyłeś i jeszcze zwiałeś" - powiedział rozczarowany Maciej Dowbor.

Joanna Przetakiewicz o niezależności
Joanna Przetakiewicz o niezależności Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Maciej Dowbor ma zniszczony skuter Źródło: Instagram @maciej_dowbor

Maciej Dowbor szuka sprawcy. Kto odpowie za zniszczenie jego mienia?

Maciej Dowbor przekazał fanom, że firma kurierska, dla której pracuje owy kurier, stanęła na wysokości zadania i wzięła odpowiedzialność za swojego pracownika. Sprawca jest już znany, ale jeszcze nie odważył się zadzwonić do dziennikarza i przeprosić go za całe zajście. Maciej Dowbor musiał dodać do swojego komentarza jeszcze kilka słów.

"No dobra, ale muszę być tutaj bardzo fair [...] Zadzwoniłem do nich i dosłownie w ciągu 20 minut zadzwonili do mnie z powrotem, podając mi, kto to jest, dając mi do niego namiary i też każąc mu do mnie zadzwonić. Co prawda gościu się jeszcze nie odezwał, ale szacun, bo naprawdę szybko zareagowaliście" - pochwalił firmę kurierską.

Poniżej zdjęcie Macieja Dowbora i jego córki, którzy urządzili na owym skuterze przejażdżkę po mieście.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości