Gwiazdy

Martyna Gliwińska ma nowego partnera. Powiedziała, jaką ma relację z jej synem

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Jastrząb Post
Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska, była partnerka Jarosława Bieniuka, ma nowego partnera. Gdzie go poznała i czy pokaże go światu? Odpowiedź w naszym tekście!

Martyna Gliwińska była w związku z Jarosławem Bieniukiem. Para ma syna Kazika. Jak wyjaśniła influencerka, jej nowy ukochany ma świetny kontakt z dzieckiem.

Martyna Gliwińska - związek z Jarosławem Bieniukiem

Martyna Gliwińska to projektantka wnętrz i influencerka. Kilka lat temu była związana z Jarosławem Bieniukiem. Ich związek rozpalał emocje, gdyż była pierwszą partnerką sportowca po śmierci kochanej przez fanów Anny Przybylskiej. Ich syn Kazik przyszedł na świat już po ich rozstaniu. W tym roku dziecko skończyło dwa lata. Były piłkarz związał się później z modelką Zuzanną Pactwą.

Maja Hyży o reakcji synów na Konrada
Maja Hyży o reakcji synów na Konrada Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak jej synowie zareagowali na nowego partnera. Źródło: Co za Tydzień

Martyna Gliwińska o nowym partnerze

Martyna Gliwińska kilka miesięcy temu poinformowała, że ma nowego partnera. Nie ujawniła jednak tożsamości ukochanego. Czy kiedyś go pokaże?

"Nie mamy zamiaru pokazywać się medialnie. Bardzo często pytają mnie moje obserwujące, dlaczego jego nie ma w tym świecie instagramowym. To jest jego decyzja, ja to szanuję. Tak to na razie pozostawiam" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Martyna Gliwińska opowiedziała także, jak poznała ukochanego.

"Poznaliśmy się w mojej pracy. Zaprosił mnie do zrobienia projektu i jakoś między nami zaiskrzyło. Można powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia" - wyjaśniła.

Influencerka stwierdziła także, że jej nowy partner ma dobrą relację z małym Kazikiem.

"Jest zdecydowanie opiekuńczy. Przede wszystkim ma bardzo fajną relacją z moim dzieckiem. Jest ona zdecydowanie naturalna i tym mnie bardzo ujął. Pasujemy do siebie" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości