Maciej Dowbor pokazał, co się stało z jego pojazdem. Zwrócił się do sprawcy i nie przebierał w słowach

Maciej Dowbor ma zniszczony pojazd
Maciej Dowbor ma zniszczony pojazd
Źródło: MWMEDIA
Maciej Dowbor zapamięta tegoroczny Dzień Ojca niezbyt dobrze. Dziennikarz poinformował fanów, że ktoś zniszczył coś, co było dla niego bardzo cenne. Prezenter telewizyjny z żalem opowiadał o zdarzeniu na Instagramie. Nie ukrywał swoich emocji i skierował do sprawcy mocny komunikat. Dodał, że będzie go szukał. Jaki jest finał tej historii?

Maciej Dowbor miał okropnego pecha. Ktoś zniszczył jego ukochany skuter i nawet nie przyznał się do tego przewinienia. Dziennikarz nie mógł zostawić tej sprawy bez komentarza. Nikt nie chciałby być teraz w skórze osoby, która zawiniła w tej sprawie. Prezenter próbuje namierzyć sprawcę.

Maciej Dowbor w rozpaczy. Ktoś zniszczył jego nowy skuter

Maciej Dowbor streścił, co się mu przydarzyło. Smutne jest to, że ten incydent zdarzył się akurat w Dniu Ojca, który powinien być powodem do radości, a nie złości.

"Mam cudowny prezent na Dzień Ojca od jakiegoś kuriera, który postanowił, cofając, rozwalić mój nowiutki, jeszcze nieprzerejestrowany nawet skuter, po czym uciec z miejsca zdarzenia. Mam połamany błotnik, mam porysowane i pobite plastiki, zniszczoną nóżkę, a pan po prostu nie wiem czemu, uznał, że sobie pojedzie, mimo że odstawił ten skuter, postawił go i odjechał, udając, że go nigdzie nie było" - relacjonował na InstaStories.

Dziennikarz podkreślił, że sprawca nie może czuć się bezkarny i będzie go można łatwo namierzyć, bo ma monitoring.

"Nie wziął pod uwagę, tylko jednej rzeczy, że kamery są wszędzie i wszystko jest nagrane. Mam cię gnojku i dopadnę cię i będziesz mnie przepraszał. A i najważniejsze, pogięta kierownica, nienawidzę tego, dbałem o niego, polerowałem go (mówię o skuterze), a ty go zniszczyłeś i jeszcze zwiałeś" - powiedział rozczarowany Maciej Dowbor.

czt_przetakiewicz_niezaleznosc
Joanna Przetakiewicz o niezależności
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Maciej Dowbor ma zniszczony skuter
Maciej Dowbor ma zniszczony skuter
Źródło: Instagram @maciej_dowbor

Maciej Dowbor szuka sprawcy. Kto odpowie za zniszczenie jego mienia?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Maciej Dowbor przekazał fanom, że firma kurierska, dla której pracuje owy kurier, stanęła na wysokości zadania i wzięła odpowiedzialność za swojego pracownika. Sprawca jest już znany, ale jeszcze nie odważył się zadzwonić do dziennikarza i przeprosić go za całe zajście. Maciej Dowbor musiał dodać do swojego komentarza jeszcze kilka słów.

"No dobra, ale muszę być tutaj bardzo fair [...] Zadzwoniłem do nich i dosłownie w ciągu 20 minut zadzwonili do mnie z powrotem, podając mi, kto to jest, dając mi do niego namiary i też każąc mu do mnie zadzwonić. Co prawda gościu się jeszcze nie odezwał, ale szacun, bo naprawdę szybko zareagowaliście" - pochwalił firmę kurierską.

Poniżej zdjęcie Macieja Dowbora i jego córki, którzy urządzili na owym skuterze przejażdżkę po mieście.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości