Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami. "Cudowny dzień!"

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami 
Źródło: MWMEDIA
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami. Wspaniała nowina obiegła media. Dziennikarz za pośrednictwem Instagrama przekazał gratulacje synowi i jego partnerce. Na komentarz zdecydowała się też Katarzyna Cichopek.

Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego został ojcem. Dziennikarz w swoim radosnym wpisie na Instagramie zdradził też płeć dziecka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Źródło: TVN

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz zostali dziadkami

Paulina Smaszcz już jakiś czas temu wyjawiła, że jej ukochany syn spodziewa się pierwszego dziecka. Nie było jednak wiadomo na kiedy planowany jest termin porodu. W piątek 3 marca 2023 roku, media społecznościowe obiegło zdjęcie uradowanego dziennikarza - Macieja Kurzajewskiego. Na świat przyszła jego pierwsza wnuczka.

"Dzisiaj przyszła na świat piękna dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!!" - napisał pod postem na Instagramie.

Pod postem w kilka chwil pojawiła się lawina gratulacji.

"Nowe życie ! Wspaniała wiadomość. Uściski dla rodziców, dla Laury i Franka ! Piękny czas, ogromna radość i gratulacje dla Pana Dziadka" - napisał Robert Motyka.

"Gratuluję dziadku" - dodał Maciej Dowbor.

Wiadomość skomentowała też Katarzyna Cichopek, dodając kilka emotikon przedstawiających serca.

Paulina Smaszcz o narodzinach wnuczki

Paulina Smaszcz na początku 2023 roku udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła doniesienia o tym, że jej syn spodziewa się dziecka.

"Tak, to prawda! To najpiękniejszy prezent na 50. urodziny, jaki mogłam sobie wymarzyć. Musimy być jeszcze ostrożni, bo termin jest dopiero za jakiś czas, ale ja już jestem cała w skowronkach. Nie mogę się doczekać! Niech już tylko się dzieją dobre rzeczy, złych już wystarczy" - powiedziała w rozmowie dla portalu światgwiazd.pl.

3 marca opublikowała też post, w którym napisała, jak cieszy się z tego, że została babcią.

"Jestem najszczęśliwszą BABCIĄ na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości