Maciej Kurzajewski powiedział o relacji z dziećmi Katarzyny Cichopek

Autor:
Norbert
Żyła
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek odwiedzili wnuczkę prezentera

Maciej Kurzajewski w jednym z najnowszych wywiadów opowiedział, jakie ma relacje z dziećmi Katarzyny Cichopek. Jak zdradził prezenter, udało mu się znaleźć wspólny język z pociechami aktorki.

Maciej Kurzajewski jest znanym prezenterem telewizyjnym, a przy tym dziennikarzem sportowym, który ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Ostatnimi czasy zainteresowanie mediów wzbudza jego związek z Katarzyną Cichopek oraz konflikt z byłą żoną Pauliną Smaszcz.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o swoim stylu, pierwszej ściance i modowych wypadkach
"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o swoim stylu, pierwszej ściance i modowych wypadkach

Maciej Kurzajewski opowiedział o relacjach z dziećmi Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka miesięcy temu oficjalnie przyznali, że są parą. Znani prezenterzy na ujawnienie swojego sekretnego związku zdecydowali się dopiero pod presją dawnej żony dziennikarza. Od tamtej pory zakochani są niemal nierozłączni.

Podczas jednego z niedawnych wydarzeń, na którym gościł Maciej Kurzajewski, prezenter udzielił wywiadu portalowi jastrzabpost.pl. Reporterka serwisu zapytała dziennikarza o jego relacje z pociechami Katarzyny Cichopek. Partner aktorki powiedział, że udało mu się odnaleźć wspólny język z jej dziećmi.

"Wszystko zależy od nas, żeby mieć dobre relacje z osobami, z którymi jest się blisko, które nas otaczają. I to dotyczy nie tylko tych najbliższych, ale w ogóle funkcjonowania z ludźmi. Ja jestem człowiekiem uśmiechniętym, który lubi ludzi, lubi z nimi rozmawiać. Dla mnie to jest naturalne. Jeżeli w sposób naturalny, otwarty i dobry podchodzimy do tego, to naprawdę każdy jest w stanie zbudować dobrą relację" - powiedział.

Okazało się, że Maciej Kurzajewski lubi się bawić z pociechami Katarzyny Cichopek. Wspólne zabawy z pewnością pomogły w zaciśnięciu się więzi.

"Ja się lubię bawić. Cały czas gram w gry planszowe. […] Jeśli gdzieś pozostaje w nas odrobina dziecka, to bardzo dobrze – dla nas i dla otoczenia" - zdradził prezenter.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili, że są razem Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski Źródło: MWMEDIA

Maciej Kurzajewski opowiedział o dumie z bycia dziadkiem

Syn Macieja Kurzajewskiego wraz z małżonką niedawno doczekali się dziecka. W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl, która nastąpiła jeszcze przed narodzinami wnuczki prezentera, dziennikarz zdradził, jak czuje się w nowej roli.

"Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne. Ja myślę, że nie do końca świadomie na ten moment przygotowywałem się od kilku, jeśli nie kilkunastu lat, mając świadomość, jak ważne jest to, aby budować każdego dnia jakość naszego życia. Przeżywanie tego życia, funkcjonowanie, ale też i jakość naszego samopoczucia [...] Czekam na narodziny mojej wnuczki i będę mógł dać jej całą swoją energię, żebyśmy wspólnie przeżywali to życie" - powiedział prezenter.

Dziennikarz zapewnił także, że jego syn wraz z partnerką zawsze będą mogli na niego liczyć. Prezenter nie krył dumy z małżeństwa syna i tego, że para świetnie radzi sobie, mieszkając w innym państwie.

"Mój syn Franek i jego żona Laura, tworzą piękną rodzinę. Zawsze mogą na mnie liczyć, mają tę świadomość tego, że byłem, jestem i będę dla nich wsparciem, jeśli tylko będą tego potrzebować, ale oni są rodziną. Rodziną i ludźmi świata i to jest też piękne, że odnajdują się w każdym miejscu świata i w bardzo szeroki sposób myślą o tym, jak budować swoją przyszłość. To jest dla mnie coś, z czego jestem bardzo dumny" - dodał Maciej Kurzajewski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości