Gwiazdy

Maciej Musiał zaskoczył fanów. Takiej oferty na WOŚP nie ma nikt

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Maciej Musiał wspiera WOŚP. Ma nietypową ofertę

Gwiazdy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na internetowych aukcjach wystawiane są różne przedmioty, lecz największą popularnością cieszy się możliwość spędzenia czasu ze swoim idolem. Maciej Musiał zaoferował coś bardzo oryginalnego. Sprawdźcie szczegóły.

Maciej Musiał to uwielbiany, zwłaszcza przed młodsze pokolenie, aktor i prezenter telewizyjny. Od lat angażuje się też w różne akcje charytatywne. WOŚP to jedna z nich. Oferta, którą w jego imieniu wystawiono w sieci, robi furorę. Fani są skłonni za nią naprawdę sporo zapłacić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Musiał wspiera WOŚP. Proponuje kebaba i przejażdżkę zabytkowym autem

Okazało się, że Maciej Musiał ma do zaoferowania swój cenny czas oraz przejażdżkę autem i to nie byle jakim! W pakiecie zaprasza na... kebaba!

Odbiorę cię na terenie Warszawy i zabytkowym Ferrari 512 TR z 93. roku wspólnie skoczymy na kebsa. Jeśli nie jesz mięsa, to znajdzie się też falafel. Zjemy (nie w aucie!), pogadamy i odwiozę cię z powrotem. Oczywiście ja zapraszam

Zaproszenie ważne jest dla jednej osoby. Szczegóły TUTAJ.

Maciej Musiał o karierze. Zdradził, czy wyprowadzi się z Polski

Niedawno Maciej Musiał opowiedział o swoich zawodowych planach i karierze zagranicznej. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz wyznał, że nie zamierza opuszczać Polski, by rozwijać się w innym kraju.

Zawsze jak gdzieś jestem, to tęsknię za Polską, tu mi dobrze. Nie mam tak, że ustawiam się teraz tylko do grania za granicą. Ciężko to do końca przewidzieć, ruch wokół mnie nie jest taki, że ludzie sypią mi teraz role, wciąż trzeba o nie walczyć, potrzeba też trochę szczęścia. Walczyć pewnie będę, próbować będę, ale szanuję to, co mam tutaj, będę miał kilka projektów w Polsce, dwa ciekawe filmy już niebawem

Aktor odniósł się również do swojej ogromnej popularności w mediach społecznościowych.

-  To jest wszystko performance. Gramy w grę. Można ją kontrolować. Czasami się już nie chce trzymać takiej totalnej kontroli wizerunkowej. Trzeba być rzeczywiście sprytnym, można przewidzieć pewne ruchy i co się wydarzy - nawiązał do zdjęć, które udostępnia fanom na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości