Gwiazdy wspierają WOŚP. Oto najciekawsze aukcje charytatywne

Kuba Wojewódzki, Andrzej Grabowski, Hubert Urbański - gwiazdy wspierają WOŚP. Oto najciekawsze aukcje charytatywne
Gwiazdy wspierają WOŚP. Oto najciekawsze aukcje charytatywne
Źródło: MWMEDIA
31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29 stycznia. Wkrótce dowiemy się, ile funduszy na walkę z sepsą udało się zebrać. Także w tym roku wsparcie WOŚP zadeklarowało wiele gwiazd. Oto najciekawsze aukcje!

W tym roku w ramach WOŚP można wylicytować m.in. sukienkę Małgorzaty Foremniak, w której wystąpiła podczas finału "Mam Talent" czy lekcje tańca z Lenką i Janem Klimentami. Jakie jeszcze aukcje zaoferowały w tym roku gwiazdy? Fundusze zebrane podczas akcji zostaną przekazane na walkę z sepsą. To choroba, która w kilka godzin może doprowadzić do wielu groźnych powikłań takich jak niewydolność wielonarządowa, wstrząs, a nawet śmierć. Według WHO sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów na świecie.

WOŚP 2023 – Andrzej Grabowski odkurzy mieszkanie

Andrzej Grabowski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, dlatego jego aukcja cieszy się ogromną popularnością. Do wylicytowania jest nietypowa nagroda. Jak czytamy w opisie, aktor odwiedzi dom zwycięzcy i go odkurzy.

"Na aukcje WOŚP trafia niezwykle wyjątkowe spotkanie z Andrzejem Grabowskim! Jak sam aktor powiedział, odkurzanie to rzecz bardzo codzienna, dlatego na 31. Finał WOŚP proponuje odkurzyć Twoje mieszkanie. Andrzej Grabowski przyjedzie ze swoim asystentem, więc duże powierzchnie nie są straszne" - czytamy w opisie aukcji.

WOŚP 2023 – Kuba Wojewódzki oferuje lodówkę

Kuba Wojewódzki w tym roku zaproponował fanom kupno... lodówki.

"Mam dla Was technologiczno-artystyczny rarytas. Ręcznie malowaną lodówkę. Osoba, która ją wylicytuje, dostanie gwarancję do końca świata i o jeden dzień dłużej…" - napisał w mediach społecznościowych Kuba Wojewódzki.

WOŚP 2023 – Hubert Urbański zaprasza do poprowadzenia "Milionerów"

Hubert Urbański i TVN także proponują ciekawą aukcję. Zwycięzca odwiedzi plan "Milionerów" i otrzyma możliwość współprowadzenia kultowego programu.

"Będzie okazja do sprawdzenia, jak siedzi się w fotelu Huberta i jak zmienia się perspektywa obserwowania gry: z tej sprzed telewizora w domu, na tę w studio" - czytamy w opisie aukcji.

WOŚP 2023 – morsowanie z Joanną Jabłczyńską

Joanna Jabłczyńska uwielbia morsować. Na aukcji WOŚP zgłosiła zatem aukcję, na której zaprosiła do morsowania nad Jeziorko Czerniakowskie. Nagrodę trzeba wykorzystać do końca marca 2023 r., żeby zima nie zdążyła się skończyć.

"Leci i moja mroźna cegiełka dla WOŚP. Kto się odważy? Herbatka w termosie gratis" - napisała w mediach społecznościowych.

WOŚP 2023 – Małgorzata Socha pokaże, jak się robi słodycze

Małgorzata Socha w tym roku zaoferowała na aukcji ciekawą atrakcję. Zwycięzca będzie miał okazję zwiedzić z nią manufakturę słodyczy i zobaczyć, jak wygląda proces produkcji zdrowych słodkości.

"Podczas tej wizyty odbędzie się również degustacja zupełnie nowych batonów" - czytamy w aukcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Małgorzata Socha o dzieciach

WOŚP 2023 – Katarzyna Sokołowska przekaże wózek Leo

Katarzyna Sokołowska jakiś czas temu została mamą, dlatego przekazała na licytację wózek synka. .

"Mam ogromną przyjemność przekazać rzecz absolutnie szczególną- wózek, którego projekt tworzyłam jeszcze przed narodzinami mojego synka. Z myślą o nim i innych dzieciach. Wózek będzie nowy, prosto z linii produkcyjnej, marki Venicci, o nazwie Leo" - czytamy w opisie.

WOŚP 2023 – Dorota Gardias zaśpiewa na weselu

Dorota Gardias to jedna z najbardziej znanych pogodynek. Gwiazda wzięła udział w programie "Mask Singer", gdzie zachwyciła fanów swoim głosem, dlatego postanowiła wykorzystać swój talent, by wesprzeć WOŚP. Wystawiła na licytację swój występ wokalny na weselu. Zaśpiewa trzy piosenki do wybranego podkładu muzycznego lub akompaniamentu zespołu.

WOŚP 2023 – Rafał Trzaskowski udzieli "magicznego" ślubu

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wystawił na aukcję WOŚP usługę udzielenia "magicznego ślubu". Zwycięzcy licytacji będą mogli wybrać na miejsce ceremonii jedną z czterech lokalizacji na terenie stolicy. Są to Park Fontann, Pawilon Edukacyjny Kamień, Park Rydza Śmigłego lub Pałac Kultury i Nauki. Nagrodę będzie można wykorzystać od maja do sierpnia 2023 roku.

WOŚP 2023 – udział w odcinku "Gogglebox. Przed telewizorem"

Zwycięzca aukcji WOŚP, którą oferują Kasia i Andrzej Gąsienicowie będzie mógł zostać na jeden dzień bohaterem "Gogglebox. Przed telewizorem". Małżonkowie zaproszą szczęśliwca do Zakopanego, aby spędził z nimi dzień oraz wystąpił w odcinku.

WOŚP 2023 – wizyta w studio TVN24

Dziennikarze i prezenterzy TVN24 na aukcje WOŚP wystawili zaproszenia do studia TVN24, które mieści się w warszawskiej siedzibie głównej TVN Warner Bros. Discovery. Na wyjątkowe spotkanie w studiu TVN24 i "Faktów" TVN zapraszają m.in. Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Joanna Kryńska czy Andrzej Morozowski. Będzie można zwiedzić studio TVN24 i "Faktów" TVN, usiąść za stołem prezenterskim, poczuć się jak gwiazda telewizji i nagrać wspólne wideo oraz zobaczyć, jak wygląda codzienna praca dziennikarska. Za kulisy swoich programów zapraszają także reporter polityczny i korespondent sejmowy TVN24 Radomir Wit, autor "Sejmu Wita" oraz dziennikarz TVN24 i prowadzący autorski program "Bez polityki" w TVN24 GO Piotr Jacoń.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości