Maciej Musiał zdradził, co musi posiadać jego wymarzona druga połówka. Zaskoczeni?

Maciej Musiał
Maciej Musiał
Źródło: MWMEDIA
Maciej Musiał raczej stroni od blasku fleszy i bardzo rzadko udziela wywiadów. Jeszcze rzadziej opowiada o prywatnym życiu, wokół którego narosło sporo plotek. Aktor jest w końcu jednym z najpopularniejszych i dosyć rozchwytywanych gwiazdorów swojego pokolenia. Niewiele wiadomo jednak o tym, czy jego serce jest zajęte. W najnowszym wywiadzie został zapytany o to, czego szuka w potencjalnej drugiej połówce.

Maciej Musiał jest aktorem, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Ma na koncie role nie tylko w polskich filmach, ale również zagranicznych produkcjach. Na branży niemal zjadł zęby — na szklanym ekranie pojawia się bowiem od dziecka. Choć gwiazdor aktywnie działa w mediach społecznościowych, trudno odnaleźć tam informacje na temat jego życia miłosnego, co unieszczęśliwia pokaźną rzeszę fanek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

To musi posiadać druga połówka Macieja Musiała!

Trzeba przyznać, że temat miłosnego życia Macieja Musiała jest jednym z najgorętszych. Wielu chciałoby wiedzieć, z kim spotyka się jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Ten jednak kategorycznie milczy, nie odnosząc się nawet do licznych plotek, które pojawiają się w przestrzeni medialnej. Niedawno po raz pierwszy opowiedział o swojej rzekomej relacji z Kingą Dudą.

Czytaj też: Maciej Musiał wyjawił prawdę o relacji z Kingą Dudą. Przeszkodziły im media?

Teraz aktor próbuje swoich sił w jednym z tanecznych programów, a przy okazji udziela krótkich wywiadów. Niedawno w rozmowie z serwisem Pudelek został zapytany o to, czego szuka w ewentualnej drugiej połówce. Aktor odpowiedział dosyć wymijająco, ale zdradził, jaka cecha jest dla niego bardzo cenna.

Ostatnio słuchałem podcastu z Bohdanem Łazuką u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Zapytali go, jak się podrywało dziewczyny dawno temu. I on powiedział, że coś takiego było w modzie, co już dzisiaj nie jest w modzie, czyli bycie dobrym. I to mnie dzisiaj wzrusza. Jak ktoś jest tak bezinteresownie dobry dla ludzi wokół, dla swojej rodziny, dla bliskich
- powiedział.

W dalszej części Maciej Musiał został zapytany o to, czy boi się, że przez ludzi będzie postrzegany w kategoriach popularnego gościa i z tego powodu ktoś ewentualnie chciałby wejść z nim w relację. Aktor przyznał, że stara się o tym nie myśleć.

Staram się wierzyć, że prywatnie jestem na tyle fajną osobą, że można ewentualnie lubić mnie za to, jaki jestem. Tak myślę
- wyjaśnił.

Maciej Musiał o relacji z córką prezydenta

Kilka lat temu zrobiło się głośno na temat relacji Macieja Musiała z... Kingą Dudą! Stało się to niedługo po tym, kiedy prezydentem został właśnie Andrzej Duda. Internauci zaczęli spekulować na temat rzekomego rodzącego się między aktorem a kobietą uczucia, ale żadne z zainteresowanych nie zabrało głosu w tej sprawie. Maciej Musiał po przeszło 9 latach zdecydował się opowiedział o szczegółach tej sytuacji w rozmowie z Wersow.

"Wszystko się zaczęło od tego, że w wieczór wyborczy, kiedy Andrzej Duda wygrał wybory, zobaczyłem informację, że ma córkę w moim wieku. Stwierdziłem, że zaczepię ją na Facebooku. Ona mnie nie odczepiała, ale po jakimś czasie. Takie głupotki" - mówił.

Kinga Duda i Maciej Musiał poznali się na przyjęciu u wspólnego znajomego. Właśnie wtedy mieli odnaleźć nić porozumienia, a relacja zaczęła się rozwijać.

"Okazało się, że mieliśmy wspólnego kolegę, który robił imprezę. Ona przyszła i tam się poznaliśmy. Trochę porozmawialiśmy i była później taka sytuacja, że poszliśmy nad Wisłę do baru i dwóch pijanych gości szło przed nami. Jeden drugiego popchnął i leciał na nią. Zasłoniłem ją, odbiłem tego gościa i powiedziałem jej: 'właśnie uratowałem ci życie'. Podziękowała" — opowiadał.

Kinga Duda chciała się odwdzięczyć i zaprosiła obrońcę na wycieczkę po Pałacu Prezydenckim. To właśnie wtedy parze zostały zrobione zdjęcia! Jak się okazało, to właśnie niepotrzebny szum medialny spowodował, że ich relacja nie miała szansy się rozwinąć.

"Tamtego wieczoru obiecała, że mnie oprowadzi po Pałacu Prezydenckim. Spotkaliśmy się, pokazała mi pałac i zrobili nam zdjęcia. To one później sprawiły, że została do tego dopisana cała historia. Zdarzało nam się wymieniać SMS-y, ale jak poznajesz kogoś i zaczynają ci robić zdjęcia, to wybija cię to ze strefy komfortu" - wyznał aktor.

Zaskoczeni?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości