Natasza Urbańska zaskakuje utworem na Eurowizję. Tekst współtworzył Kevin Mglej

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Źródło: MWMEDIA
Natasza Urbańska właśnie zaprezentowała nowy singiel, który jednocześnie jest jej propozycją na Eurowizję. Piosenka, którą stworzyła firma producencka Kevina Mgleja zbiera pozytywne recenzje od fanów i krytyków. Utworowi towarzyszy mroczny teledysk, który z pewnością doczeka się wielu teorii spiskowych.

Natasza Urbańska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim świecie artystycznym. Jest niezwykle utalentowana zarówno w dziedzinie muzyki, jak i aktorstwa, co potwierdzają jej liczne sukcesy. Prywatnie od 2008 roku jest żoną Janusza Józefowicza, z którym ma córkę Kalinę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wsparciu, jakie dostaje od najbliższych. Gwiazda bez ogródek przyznała, że czasem potrafi jej nie być w domu cały dzień. Wówczas Janusz Józefowicz i ich córka Kalina muszą sobie radzić sami. - To wszystko często jest też pode mnie aranżowane - mówiła.

Natasza Urbańska zaskakuje nową piosenką

Natasza Urbańska zdecydowała się kolejny raz spróbować swoich sił w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. To czwarty utwór, którym gwiazda chce podbić serca międzynarodowej publiczności. "Who We Are" zaskakuje słuchaczy swoim nowoczesnym a zarazem oryginalnym brzmieniem.

Za produkcję piosenki odpowiada WOLF HOUSE czyli firma producencka Kevina Mgleja. Narzeczony Roksany Węgiel jest również jednym z autorów tekstu nowego utworu Nataszy Urbańskiej.

W sieci pojawił się już teledysk do piosenki, a ten pełen jest mistycyzmu i tajemniczej symboliki, która z pewnością zawróci w głowie niejednemu wielbicielowi teorii spiskowych. Ukazane sceny pokazują artystkę ubraną w oryginalne kreacje, których nie powstydziłaby się żadna gwiazda światowego formatu.

Nowy singiel Nataszy Urbańskiej szybko wpada w ucho dlatego też zdobywa liczne pozytywne recenzje od fanów i krytyków, wśród których nie brakuje opinii, że to najlepsza z jak dotąd zaprezentowanych muzycznych propozycji na tegoroczną Eurowizję. Jedno jest pewne, utwór "Who We Are" pokazuje oblicze artystki, którego do tej pory nie znaliśmy.

Natasza Urbańska - kariera

Natasza Urbańska karierę artystyczną rozpoczęła w 1993 roku, kiedy to związała się z teatrem muzycznym Studio Buffo. Wystąpiła tam w licznych spektaklach i widowiskach muzycznych, w tym w tak znanych jak "Metro" i "Polita", w których grała główne role.

Gwiazda ma na swoim koncie liczne filmowe sukcesy. Wcieliła się w główną rolę żeńską w filmie "1920 Bitwa warszawska" z 2011 r. Czy zagrała w bijącym rekordy popularności filmie "365 dni" z 2020 r., a także w jego kontynuacji 2 lata później.

W 2009 r. Natasza Urbańska wydała swój debiutancki album studyjny "Hity Buffo vol. 1 – Natasza Urbańska". Pięć lat później w 2014 r. ukazało się jej drugie wydawnictwo, "One", promowane singlem "Rolowanie", do którego teledysk wzbudził spore medialne zamieszanie.

Za swoje osiągnięcia artystyczne Natasza Urbańska została uhonorowana Wiktorem, a także nagrodą w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości