Madonna ma nowego chłopaka? To 29-letni trener jej dzieci

Madonna na zdjęciach z nowym partnerem
Madonna na zdjęciach z nowym partnerem
Źródło: Getty Images
Madonna chwali się nowym związkiem. W ostatnim czasie 63-latka nie próżnuje w zakresie życia towarzyskiego. Niedawno zerwała z młodszym o 41 lat Andrew Darnellem. Ich związek trwał zaledwie kilka tygodni. Czy nowy ukochany wokalistki zatrzyma ją przy sobie na dłużej?

Madonna ma ostatnio pełne ręce roboty, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Po ostatnim głośnym rozstaniu rozpoczęła nie tylko pierwsze przygotowania do kolejnej trasy koncertowej, ale i... nowy związek. Wokalistka dumnie pozuje u boku umięśnionego 29-latka, a fani szykują zakłady, ile potrwa ich zauroczenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana
Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana

Madonna ma nowego partnera. To 29-letni trener boksu

Być może tym razem miłość sama znalazła Madonnę. Obecnego ukochanego poznała bowiem dzięki swoim dzieciom. Josh Popper jest gwiazdą boksu, a na jego zajęcia uczęszcza latorośl Madonny. Pierwsze wspólne zdjęcie ukazało się na jednym z kafelków InstaStories wokalistki. Przedstawiało dość jednoznaczną ekscytację Madonny ogromnymi bicepsami sportowca. Choć zdjęcie zniknęło już z sieci, to kolejne wstawił już Josh Popper — tym razem na swój prywatny profil.

W karuzeli trzech ujęć bokser chwali się kolejnymi sportowymi osiągnięciami. Na zdjęciu upamiętniającym wygraną walkę wśród sportowej ekipy Josha Poppera fani spostrzegli znajomą twarz. Do jego boku, ubrana w czarny płaszcz i ogromne okulary, tuli się Madonna. Wątpliwości nie pozostawia drugie zdjęcie, na którym wokalistka chowa się za umięśnionym ramieniem partnera, trzymając się jego bicepsa i muskając bark rozchylonymi ustami.

Madonna i jej partnerzy

Fani chętnie komentują kolejne miłosne podboje Madonny. Padają nawet próby definicji typu mężczyzn, w których się zakochuje. To dobrze zbudowani, wysportowani, wysocy mężczyźni, oczywiście młodsi od niej.

Pod zdjęciem pary padło już wiele komentarzy o tym, jak bogata gwiazda rzekomo wykorzystuje młodych, naiwnych mężczyzn. Są też głosy, które bronią jej wolności, a dla kontrastu podają przykłady sławnych mężczyzn, których kolejne związki z młodszymi o kilkadziesiąt lat kobietami już w ogóle nie dziwią.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości