"Azja Express" na antenie TVN! Poznajcie uczestników

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Azja Express" wkrótce w TVN

Na antenę TVN powraca jeden z ulubionych programów widzów, czyli "Azja Express". Kto weźmie w nim udział? Zobaczcie listę uczestników. W nowym sezonie podróżniczego reality show czeka ich nie lada wyzwanie...

Po dwóch sezonach nakręconych w krajach Ameryki Łacińskiej i dwóch nakręconych w Azji program wraca na ten kontynent. Jesteście ciekawi, do jakich miejsc zawitają uczestnicy "Azji Express"? Z jakimi trudnościami będą musieli się tam zmierzyć? Oto wszystko, co wiemy o 3. edycji show!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Andziaks i Luka o rozłące z córką. "Wzięliśmy ze sobą jej przytulankę"
Andziaks i Luka o rozłące z córką. "Wzięliśmy ze sobą jej przytulankę" Popularna para influencerów w rozmowie z Dagmarą Olszewską otworzyła się na temat ich córki, która w czasie nagrań czekała na nich w Polsce.

"Azja Express " – o czym jest program?

"Azja Express" to reality show oparte na niderlandzko-belgijskim formacie "Peking Express". Widzieliśmy już cztery odsłony programu. Dwie z nich miały miejsce w Ameryce, a dwie pozostałe właśnie w Azji. Osiem par - znanych postaci polskiego show-biznesu oraz ich towarzysze - znów wyruszą w podróż na ten kontynent. Po drodze przeżyją niezapomniane przygody. Gdzie tym razem wybiorą się uczestnicy? To będzie podróż orientalna, która zacznie się w Turcji.

Znane turystom miejsca, w programie ukazane zostaną z zupełnej nowej, często nieodkrytej, strony. Uczestnicy przebyli autostopem ponad cztery tysiące kilometrów i po raz pierwszy w historii programu, musieli mierzyć się z ogromnymi zmianami temperatur. Mimo że uczestnicy widzieli poprzednie edycje podróżniczego show, to i tak nie zdawali sobie sprawy, co tak naprawdę ich czeka.

Zobacz zwiastun:

"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu

"Azja Express 3" – uczestnicy

Poznaliśmy już pełną listę uczestników 3. edycji "Azji Express". Oto ich nazwiska:

Czesław Mozil to duńsko-polski piosenkarz pochodzenia ukraińsko-polskiego, autor tekstów, kompozytor, muzyk i lider zespołu Czesław Śpiewa, akordeonista, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Ostatnio oglądaliśmy go w roli jurora programu "LEGO Master". W programie "Azja Express" wystąpi razem z żoną Dorotą.

"Azja Express" - Czesław i Dorota Mozilowie
"Azja Express" - Czesław i Dorota Mozilowie "Azja Express" - Czesław i Dorota Mozilowie Źródło: TVN

Andrzej Gąsienica to twarz znana z formatów TTV. Ostatnio brał udział w nowym, ciepło przyjętym programie stacji, pt. "Nasi w mundurach". W programie "Azja Express" wystąpi z żoną Kasią, z którą zasiada także na kanapie w programie "Gogglebox. Przed telewizorem".

"Azja Express" - Andrzej i Kasia Gąsienicowie
"Azja Express" - Andrzej i Kasia Gąsienicowie "Azja Express" - Andrzej i Kasia Gąsienicowie Źródło: TVN

Krystian Pesta to polski aktor znany z produkcji takich jak "Belfer", "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" czy "Rojst". Ostatnio zachwycił widzów hipnotyzującą rolą w serialu "Behawiorysta", gdzie wcielił się w niebezpiecznego i pozbawionego skrupułów Horsta Zeigera. W programie "Azja Express" weźmie udział razem z siostrą Oliwią.

"Azja Express" - Krystian Pesta i Oliwia Pesta
"Azja Express" - Krystian Pesta i Oliwia Pesta "Azja Express" - Krystian Pesta i Oliwia Pesta Źródło: TVN

Reni Jusis to piosenkarka, autorka tekstów, muzyki i producentka nagrań. Jej najsłynniejszy przebój "Kiedyś Cię znajdę" zna cała Polska. Do programu "Azja Express" zaprosiła przyjaciela Remigiusza Dorawę.

"Azja Express" - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
"Azja Express" - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa "Azja Express" - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa Źródło: TVN

Adam Zdrójkowski to aktor i prezenter telewizyjny, który w serialach gra od dziecka. W 2003 roku wraz z rodzicami i bratem bliźniakiem wziął udział w programie TVN "Chwila prawdy". Tym razem w "Azji Express" towarzyszyć mu będzie tylko tata Dariusz.

"Azja Express" - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
"Azja Express" - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski "Azja Express" - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski Źródło: TVN

Paulina Krupińska to współprowadząca program "Dzień dobry TVN", a także modelka, Miss Polonia 2012, a prywatnie żona piosenkarza Sebastiana Karpiel-Bułecka. W "Azji Express" wystąpi razem z przyjaciółką Izabelą Połeć.

Paulina Krupińska i Izabela Połeć

Wojciech Łozowski to znany wokalista i były członek grupy Afromental znany jako "Łozo". Do programu "Azja Express" zaprosił kolegę Bartosza Kochanka - rapera i producenta muzycznego - znanego w branży muzycznej jako DJ BRK.

"Azja Express" - Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
"Azja Express" - Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek "Azja Express" - Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek Źródło: TVN

Angelika Trochonowicz to znana Youtuberka o pseudonimie Andziaks. Nagrywa ona vlogi, w których dzieli się codziennym życiem. Widzowie od początku śledzili jej związek z Luką, czyli Łukaszem Trochonowiczem zwieńczony wystawnym ślubem w jednym z podwarszawskich pałacu. Andziaks nie boi dzielić się z widzami prywatnymi szczegółami - zamieściła nawet filmik z porodu.

"Azja Express" - Andziaks i Luka
"Azja Express" - Andziaks i Luka "Azja Express" - Andziaks i Luka Źródło: TVN

"Azja Express " – prowadząca

Program "Azja Express" poprowadzi po raz kolejny Daria Ładocha - prezenterka telewizyjna, dziennikarka kulinarna, autorka książek i trener kuchni tajskiej. Daria Ładocha często gości w kuchni "Dzień Dobry TVN", niedawno wzięła także udział w programie "Mask Singer", prowadzi też bloga o nazwie "Mamałyga" z przepisami i radami kulinarnymi.

"Azja Express" - Daria Ładocha
"Azja Express" - Daria Ładocha "Azja Express" - Daria Ładocha Źródło: TVN

"Azja Express " – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Azja Express" znajdzie się w wiosennej ramówce stacji TVN. Więcej informacji wkrótce.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości