Madonna pochopnie wyszła ze szpitala. Nowe wieści zaniepokoiły fanów

Madonna
W jakim stanie jest Madonna?
Źródło: Getty Images
Od kilku dni fani Madonny drżą o jej życie. Internauci przesyłają diwie wiadomości, w których modlą się o poprawę stanu jej zdrowia. Z piosenkarką przez chwilę było znacznie lepiej, ale zbyt pochopnie wróciła do codzienności. Najnowsze informacje o tym, jak się teraz czuje, nie są pocieszające.

Madonnę znaleziono nieprzytomną w łazience. Artystka była leczona na OIOM-ie. Lekarze ocenili jej stan jako poważny. Długo nie ujawniano przyczyny tak nagłego pogorszenia zdrowia piosenkarki. Wiadomo było jednak, że przeciążyła organizm, przygotowując się do trasy koncertowej na 40-lecie kariery.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

W jakim stanie jest Madonna?

Madonna spędziła kilka dni w szpitalu, aż nagle poczuła się lepiej i zrezygnowała z hospitalizacji. Niedługo później uczestniczyła w wystawie poświęconej projektantowi mody Karlowi Lagerfeldowi w Metropolitan Museum of Art na Manhattanie. Niestety szybko przekonała się o tym, że nie jest jeszcze w najlepszej kondycji. Piosenkarka zaczęła wymiotować i nie miała siły wstać z łóżka w swoim domu w Nowym Jorku. Królowa popu jest wyczerpana.

Według specjalisty gwiazda powinna dać sobie więcej czasu na odpoczynek. Dr Fischer postawił diagnozę: "prawdopodobnie zmagała się z sepsą. Przedwczesne wyjście ze szpitala może zagrozić jej życiu" – powiedział.

Według ustaleń portalu TMZ wokalistka przebywa teraz w domu. Jednak nie jest w najlepszej kondycji. Jeden z informatorów mówi, że Madonna wciąż jest "słaba i bardzo zmęczona", a większość czasu spędza w łóżku. Jedno jest pewne: ustalone daty trasy koncertowej piosenkarki uległy zmianie. Fani muszą wykazać się cierpliwością i wyrozumiałością.

Madonna ma 64 lata. Choć na scenie wciąż zachwyca fanów, to nie da się ukryć, że od kilku lat jej organizm daje o sobie znać. Nie była w dobrej kondycji w 2019 r., kiedy podróżowała w ramach trasy "Madame X Tour". Spóźniała się na koncerty lub nie pojawiała się na scenie wcale. Skarżyła się też na problemy z kolanem, a w 2020 r. przeszła operację biodra.

Madonna nie zwalnia tempa. Chodzi spać o 4 nad ranem

Gdy Madonna skończyła 61 lat, udzieliła wywiadu, w którym mówiła, że wciąż ma na siebie wiele pomysłów i pracuje nad kolejnymi projektami.

"Cóż, właśnie nagrałam płytę, więc wciąż muszę mieć ambicje. Nie sądzę jednak, by moje ambicje kiedykolwiek były generowane przez coś, co możesz postrzegać jako konwencjonalny sukces. To znaczy, bycie super sławnym lub bogatym, to nigdy nie było moim celem" - przyznała.

Piosenkarka kilka lat temu nagrała singiel w duecie z Malumą. Później artyści udzielili wspólnego wywiadu, w którym diwa zdradziła, że zwykle chodzi spać o czwartej nad ranem. Maluma w rozmowie dla magazynu "Rolling Stone" zapytał Madonnę, dlaczego była zaangażowana we wszystkie szczegóły trasy "Madame X Tour". Gwiazda zajmowała się garderobą, scenografią oraz choreografią. Odpowiedź artystki udowodniła, że jest perfekcjonistką i osobą, która funkcjonuje na najwyższych obrotach.

"Kocham taniec, kocham sztukę, kocham scenografię. Kocham teledyski, kocham film, kocham modę, ubrania. Więc: A – ponieważ kocham wszystkie te rzeczy. Ale: B – ponieważ każdy aspekt występu jest odbiciem mnie samej, czuję, że muszę zwracać uwagę na wszystkie szczegóły" - wyjaśniła wokalistka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości