Madonna złożyła bratu księżnej Diany nietypową propozycję. "Co u licha?"

Madonna i księżna Diana
Madonna złożyła bratu księżnej Diany nietypową propozycję
Źródło: Getty Images
Po latach Charles Spencer, brat księżnej Diany zdradził zaskakujący fakt na temat Madonny. Piosenkarka złożyła mu nietypową propozycję. Mężczyzna opowiedział, że było to w czasach, gdy królowa popu szykowała się do ślubu z Guyem Ritchiem. Piosenkarce na czymś bardzo zależało, ale spotkała się z odmową.

Księżna Diana miała troje rodzeństwa: brata oraz dwie siostry. O ile Charles Spencer jest rozpoznawalny i dość często udziela się publicznie, Sarah i Jane wiodą życie z dala od mediów i rodziny królewskiej. Teraz brat księżnej ujawnił ciekawostkę ze swojego życia. Zdradził, z jaką prośbą zadzwoniła do niego Madonna.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dziewczyny zazdrościły stylu Majce Jeżowskiej. "Wszystkie chciały wyglądać jak ja"

Madonna złożyła bratu księżnej Diany nietypową propozycję

Madonna miała wiele głośnych związków. W 1999 roku związała się z angielskim reżyserem Guyem Ritchiem. Para szykowała się do ślubu i szukała odpowiedniego miejsca na wesele. Jak się okazało, piosenkarka wpadała na pomysł, aby urządzić je w posiadłości należącej do rodziny księżnej Diany.

Charles Spencer zdradził w podcaście "The Rabbithole Detectives", że lata temu otrzymał zaskakujący telefon od Madonny. Gwiazda chciała poślubić Guya Ritchiego w domu rodziny Spencerów w Northamptonshire.

"Pewnego dnia gotowałem w domu i zadzwonił telefon i usłyszałem głos, który powiedział: 'Cześć, tu Madonna', a ja pomyślałem: 'Co u licha? To zbyt śmieszne'. A potem zdałem sobie sprawę, że tak, to ona. I powiedziała, że chce się pobrać w moim domu" - zdradził brat księżnej Diany.

Charles Spencer dodał, że nie zgodził się na to, aby jego dom był miejscem, w którym królowa popu weźmie ślub. Ostatecznie Madonna i Guy Ritchie pobrali się 22 grudnia 2000 roku. Uroczystość trwała aż pięć dni. Wydarzenie odbyło się w zamku Skibo w szkockiej miejscowości Dornoch. Przy okazji para urządziła też chrzest ich syna Rocco. Niestety małżeństwo gwiazd nie przetrwało próby czasu. 15 października 2008 roku rzeczniczka prasowa Madonny, Liz Rosenberg, potwierdziła, że para zamierza się rozwieść.

Księżniczka Charlotte jest podobna do księżnej Diany

Księżna Diana i jej brat Charles Spencer byli sobie bliscy. Ich więź wzmocniła się szczególnie po rozwodzie rodziców. Rodzeństwo uwielbiało spędzać razem czas. Brat księżnej po tragicznej śmierci Diany wygłosił na pogrzebie poruszającą przemowę, w której oskarżył rodzinę królewską i media o złe traktowanie ukochanej siostry.

Charles Spencer udostępnił na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa, na którym możemy zobaczyć rodzinę Spencerów oraz małą Dianę. Internauci od razu zauważyli, że księżniczka Charlotte jest uderzająco podobna do zmarłej babci. Córka księcia Williama i księżnej Kate w maju skończyła osiem lat. Wyrasta na piękną dziewczynę. Niedawno pokazano, jak sztuczna inteligencja wygenerowała wizerunek dziewczynki w nastoletnim wieku. Na zdjęciach wygląda oszałamiająco. Fani rodziny królewskiej są zachwyceni jej przyszłym wizerunkiem.

"Będzie elegancka, stylowa i urocza jak jej mama!" - komentują Internauci.

"Kate + Diana = Charlotte" - dodają inni.

Zobacz więcej: Tak będzie wyglądała księżniczka Charlotte w przyszłości. Zjawiskowa uroda

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości