Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała" [TYLKO U NAS]

Magda Femme zdradza, czy weźmie ślub
Magda Femme zdradza, czy weźmie ślub
Źródło: MWMEDIA
Magda Femme wystąpiła w odcinku cyklu "W duszy mi gra", który możecie zobaczyć w cozatydzien.tvn.pl. W rozmowie z Dominiką Kowalewską odsłoniła kawałek życia prywatnego. Opowiedziała nam, że zamierza wziąć ślub ze swoimi wieloletnim partnerem.

Magda Femme była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Po rozstaniu z liderem Ich Troje wokalistka znalazła szczęście w ramionach rapera Michała Zawidzkiego, z którym jest do dziś. W 2012 roku zakochani zaręczyli się, ale wciąż nie wzięli ślubu. Artystka jednak bardzo go pragnie. Jak wyobraża sobie ten wymarzony dzień?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Magda Femme chce wziąć ślub. Zdradziła, jak chce go zaplanować
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Femme chce wziąć ślub. Opowiedziała o wymarzonej ceremonii

Magda Femme w rozmowie z Dominiką Kowalewską zażartowała, że jej babcia sugerowała, że zaręczyny z 2012 roku są już przedawnione. Widać, że nie tylko fani, ale również rodzina artystki z niecierpliwością czeka na ceremonię zaślubin. Piosenkarka przyznała, że rozmawia na temat ślubu z ukochanym. Wyznała, że jej na tym naprawdę zależy. Dlaczego?

- To nie jest potrzeba z powodów jakichś tam zewnętrznych, ale chyba to już tak wypada, no bo już tak długo babcie się pytają, wszyscy się pytają, co jest w ogóle, że tak długo. No i myślę, że to już w końcu niebawem nastąpi - zdradziła w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl. Gwiazda kontynuowała wątek ślubu i opowiedziała też, na jakiej ceremonii zależałoby jej najbardziej. Artystka ma pewną wizję w głowie, ale też obawy, czy uda się ją zrealizować.

- Myślę, że mój wymarzony ślub, nie odbędzie się tak, jakbym chciała, bo po prostu mamy za dużą rodzinę, a chcielibyśmy wszystkich uhonorować obecnością na naszym wydarzeniu, czy uhonorować siebie obecnością wszystkich ludzi bliskich i znajomych [...] Jest ich po prostu, nie wiem, z 200 osób - przyznała.

Marzy mi się ślub na wzgórzu, na Sycylii, z widokiem na morze, na bosaka, ale no nie da się 200 osób zabrać, jest to po prostu niemożliwe
- stwierdziła w wywiadzie.

Dalsza część wywiadu poniżej. Sprawdźcie, co Magda Femme powiedziała o swoim związku.

Magda Femme o ślubie z ukochanym

Magda Femme i jej partner dzielą życie prywatne, ale świetnie uzupełniają się również w zawodowym. Mają w domu studio nagrań i tam wspólnie realizują piosenki i teledyski. Dla wokalistki ślub to bardzo intymne wydarzenie, do którego podchodzi z szacunkiem. W rozmowie w cyklu "W duszy mi gra" podkreśliła, że decyduje się na przypieczętowanie relacji wyłącznie dla siebie.

Jak jesteś z kimś bardzo długo, tak jak my ze sobą, to robimy to już absolutnie wyłącznie dla siebie, dla naszych uczuć. Nie musimy już niczego demonstrować na zewnątrz, bo ci, którzy nas znają, nasza rodzina, nasi bliscy znajomi, wiedzą, jak wygląda nasza relacja, więc nie będą niczym zaskoczeni. Chyba dla większości ludzi jest taki moment już tylko dla samych siebie i dla najbliższych osób
- podsumowała Magda Femme.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości