Gwiazdy

Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat w ciąży. Wzruszający widok i opis

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/magdagessler_official/
Magda Gessler wypowiedziała się na temat wykorzystywania wizerunku osób sławnych

Uwielbiana przez widzów prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" podzieliła się z fanami na Instagramie pamiątkowym, ślubnym zdjęciem z pierwszym mężem Volkhartem Müllerem. Jak wspomina ten dzień po latach?

Magda Gessler była żoną dwa razy. Z pierwszym mężem ma syna Tadeusza Müllera, który poszedł w ślady mamy i prowadzi lokal "Słodki Słony" na warszawskim Wilanowie. Restauratorka wzięła ślub z Volkhartem Müllerem w 1985 roku. Para już wtedy spodziewała się swojego pierwszego dziecka.

Na starej fotografii widać szczęście restauratorki w dniu ślubu z ojcem Tadeusza Müllera. Magda Gessler napisała pod zdjęciem:

"Dziś dzień nostalgii…wspomnień i refleksji.., jedna z najlepszych chwil w życiu…młodzi zakochani…”.

Fani nie pozostali obojętni wobec takich pięknych wspomnień restauratorki i skomentowali zdjęcie licznymi serduszkami i miłymi słowami.

Post Magdy Gessler o ślubie
Post Magdy Gessler o ślubie

Magda Gessler w roli babci

W opisie zdjęcia Magda Gessler wspomniała, że za chwilę po raz drugi zostanie babcią. Jej córka Lara Gessler, która narodziła się z drugiego małżeństwa restauratorki, lada dzień po raz drugi zostanie mamą i urodzi chłopca. Mama Lary Gessler nie kryje wzruszenia. Jej pierwsza wnuczka Nena skradła jej serce. Gwiazda wspólnie gotuje z dziewczynką i chodzi z nią na spacery.

Magda Gessler ostatnio zdradziła w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN", jak czuła się, kiedy pierwszy raz zobaczyła Nenę:

"Tak jak się wzruszyłam, kiedy urodziły się moje dzieci, to wzruszenie, kiedy pierwszy raz zobaczyłam Nenę było jakieś nieskończone…" - podkreśliła.

Iga Krefft o luksusowym życiu polskich gwiazd. "To stereotyp"
Iga Krefft o luksusowym życiu polskich gwiazd. "To stereotyp" Gwiazdy żyją w dostatku i luksusie? Iga Krefft w rozmowie z nami wyraźnie zaznacza, że to tylko stereotyp. "To tak nie wygląda"

"Kuchenne rewolucje" - kiedy?

Restauratorka od lat sprawdza się w roli prowadzącej "Kuchenne Rewolucje", w którym zmienia oblicze polskiej gastronomii. Na antenie wystartował właśnie kolejny sezon z jej udziałem.

Możecie oglądać nowe odcinki w każdy czwartek o godz. 21.35 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/magdagessler_official/

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości