Gwiazdy

Adam Levine będzie ojcem po raz trzeci. Behati Prinsloo jest w ciąży

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Adam Levine zostanie ojcem po raz trzeci!

Adam Levine i Behati Prinsloo to ulubiona amerykańska para show-biznesu. Małżeństwem są od ośmiu lat i jeszcze w tym roku po raz kolejny zostaną rodzicami.

Adam Levine to lider zespołu Maroon 5 znany z takich utworów jak: "Lost Stars" czy "No One Else Like You." Zasłynął też z bycia jurorem w amerykańskiej wersji "The Voice." Od 2014 roku jest mężem nambijskiej top modelki Behati Prinsloo, z którą ma dwie córki - Dusty i Gio.

Para ostatnio potwierdziła doniesienia, że spodziewają się trzeciego dziecka.

Żona Adam Levine o powiększeniu rodziny

Behati Prinsloo pytana dawniej o powiększenie rodziny, odpowiadała wymijająco. Dopiero w 2021 roku podczas wywiadu dla "Entertainment Tonight" powiedziała:

"Myślę, że to po prostu odpowiedni moment w naszym życiu. Podczas pandemii COVID-19, kiedy regularnie patrzyliśmy się na nie [Dusty i Gio — red.] razem, pomyślałam, że: "Może powinniśmy mieć trzecie dziecko tylko po to, aby powiększyć gromadkę", ponieważ to było słodkie, aby zobaczyć ich razem. Ale potem nie byłam przekonana. Nigdy nie mów nigdy" - wyjaśnia.

Najwidoczniej żona Adama Levine zmieniła zdanie. Ukochana muzyka jest bowiem w ciąży. Ostatnio parę można było zobaczyć na wspólnym lunchu w Santa Barbara. Ciążowy brzuszek był już wyraźnie widoczny. Na razie para nie zdradziła płci dziecka, ale Adam Levine podobno liczy, że będzie to w końcu syn. 

Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"
Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"

Małżeństwo Adama Levine

Ślub w 2014 roku z nambijską top modelką spowodował, że fanki artysty straciły nadzieję na zdobycie serca muzyka. Media szeroko rozpisywały się o kryzysie w związku lidera Maroon 5 i odnosiły się do rzekomych romansów Adama Levine. Muzyk na plotki odpowiedział zdecydowanie, ogłaszając wtedy pierwszą ciążę swojej żony.

Dodatkowo artysta zdecydował się na odważny tatuaż na swoich dłoniach z napisem: "True Love" jako dowód miłości do Behati Prinsloo.

Parze gratulujemy i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: https://www.gettyimages.com/

Pozostałe wiadomości