Magda Gessler pokazała zdjęcie z wnuczkiem Bernardem. "Jedno spojrzenie..."

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło: MWMEDIA
Córka Magdy Gessler kilka dni temu została po raz drugi mamą. Piotr Szeląg i Lara Gessler doczekali się chłopca. Świeżo upieczona babcia, Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie z wnuczkiem.

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w kraju. Dzięki prowadzeniu od 20 lat "Kuchennych rewolucji" na antenie TVN zmienia oblicze polskiej gastronomii. W wyniku popularności reality show, media śledzą każdy ruch rodziny Magdy Gessler. Ostatnio w rodzinie Gesslerów na świat przyszedł nowy członek rodziny. Lara Gessler po raz drugi została mamą. Kobieta urodziła chłopca - Bernarda.

Magda Gessler o wnuczku: "Miłość od pierwszego wejrzenia"

Magda Gessler pojechała w odwiedziny do swojej córki Lary Gessler. Okazja nie była przypadkowa, ponieważ 18 września jej córka obchodzi 33. urodziny.  Restauratorka podczas tego spotkania po raz pierwszy zobaczyła swojego wnuczka Bernarda. Gwiazda była zachwycona nowym członkiem rodziny Gesslerów. Na Instagramie podzieliła się z fanami emocjami z tego spotkania.

"Jedno spojrzenie...miłość od pierwszego wejrzenia….wnuczek. Zakochana Babcia" - napisała Magda Gessler pod zdjęciem w mediach społecznościowych.

Bernard Gessler-Szeląg to drugie dziecko Lary Gessler. Piotr Szeląg i córka Magdy Gessler mają już córkę - Nenę.  Restauratorka, kiedy dziewczynka przyszła na świat dwa lata temu, zakochała się w niej bez pamięci. Razem z Neną gotuje i bawi się w wolnej chwili.

Magda Gessler pokazała wnuka
Magda Gessler pokazała wnuka
Magda Gessler pokazała wnuka
Źródło: Instagram
Jacy rodzice, takie dzieci? Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 4. Leon Myszkowski

Dzieci Magdy Gessler

Magda Gessler ma dwoje dzieci. Tadeusza Müllera ze swojego pierwszego małżeństwa z Volkhartem Müllerem oraz córkę Larę Gessler z drugiego małżeństwa z Piotrem Gesslerem. Mimo że Tadeusz Müller i Lara Gessler to przyrodnie rodzeństwo, bardzo się wspierają. Obydwoje zostali wierni pasji mamy do kuchni i prowadzą restauracje.

Aktualnie Magda Gessler jest związana z Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Toronto. Partner restauratorki rzadko bywa w Polsce, ale mimo to ma dobre relacje z dziećmi Magdy Gessler. Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości