Magda Gessler zdradziła, co dała synowi w prezencie ślubnym. Piękny gest

Magda Gessler opowiedziała o ślubie syna
Magda Gessler opowiedziała o ślubie syna
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Magda Gessler w najnowszym wywiadzie opowiedziała, jaką jest teściową. Słynna restauratorka przez chwilę rozmarzyła się na wspomnienie o weselu swojego syna, Taduesza Mullera i zdradziła, co dała nowożeńcom w prezencie ślubnym.

Dzieci Magdy Gessler nie tylko, podobnie jak ona, świętują sukcesy w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Lara Gessler oczekuje właśnie narodzin drugiego dziecka, a Tadeusz Muller niedawno ożenił się z ukochaną Małgorzatą Downar. Gwiazda TVN podczas najnowszego wywiadu opowiedziała o ślubie syna oraz o tym, jaką jest teściową dla wybranków swoich dzieci. Zdradziła przy okazji, co Tadeusz Muller i jego żona otrzymali w prezencie ślubnym.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Magda Gessler o ślubie Tadeusza Mullera. Co dała w prezencie?

Magda Gessler bardzo dobrze wspomina wesele syna i nie ukrywa, że jest zauroczona uczuciem, jakie łączy go z żoną.

"Muszę powiedzieć, że lepiej się nie bawiłam nigdy. To wesele było wspaniałe. Jestem ogromnie dumna z Tadeusza i Małgorzaty, ponieważ to jest taka para, która jest dla siebie z powodu wielkiej miłości, szacunku do siebie, wzajemnej wiedzy. Rzadko się zdarzają młodzi ludzie, którzy łączą się na zasadzie pokrewieństw dusz i wrażliwości" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Restauratorka przy okazji wyjaśniła też, że nie jest typową teściową, a dla męża i żony swoich dzieci stara się być dobrym kompanem do rozmowy.

"Ja jestem koleżanką, przyjaciółką – nie jestem teściową. Dzwonię do nich wtedy, kiedy oni są mi potrzebni, czy chciałabym coś wiedzieć, czy dowiedzieć się, jak u nich jest. To nie jest natrętne, to jest takie czujne i wzajemne. Oni też pytają się o mnie, o moje potrzeby. Jest to na płaszczyźnie przyjacielskiej, koleżeńskiej, nie jest to na zasadzie autorytetu, bo on jest dla mnie dużo większym autorytetem. Może ja dla niego jestem autorytetem, ale o tym nie wiem" - wyjaśniła.

Okazuje się, że Tadeusz Muller i jego żona mogli liczyć także od niej na niezwykły prezent ślubny.

"Otrzymali ode mnie podróż poślubną do Tajlandii" – zakończyła.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Magda Gessler ma dobry kontakt z synową

Tadeusz Muller i jego żona postawili na bardzo nietypową uroczystość. Zakochani pobrali się bowiem podczas rejsu statkiem po jeziorze. Para po złożeniu przysięgi razem z gośćmi przeniosła się do drewnianej, mazurskiej chaty, gdzie odbyło się huczne wesele. Jako pierwsza w sieci o ślubie brata poinformowała Lara Gessler, a całe wydarzenie stało się jednym z najszerzej komentowanych.

Po ceremonii Tadeusz Muller i Małgorzata Downar wyruszyli w podróż poślubną do Tajlandii na bajkowe wyspy Phi Phi, a całą wycieczkę, jak się teraz okazuje, zafundowała im Magda Gessler. Nowożeńcy chętnie dzielili się zdjęciami w sieci, które komentowała nawet sama restauratorka. Dzięki temu dowiadujemy się, że restauratorka ma świetny kontakt z synową i nazywa ją "swoją córeczką".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości