"Kuchenne Rewolucje" - kiedy nowy sezon w TVN i Playerze? Jakie restauracje odwiedzi Magda Gessler?

"Kuchenne Rewolucje" - Magda Gessler znów rusza w Polskę
"Kuchenne Rewolucje" - Magda Gessler znów rusza w Polskę
Źródło: TVN
Magda Gessler znów zawita z "Kuchennymi Rewolucjami" do polskich miast i miasteczek. Czy i tym razem misja ożywienia podupadających lokali się powiedzie? Kiedy i gdzie oglądać? Zobaczcie, co na Was czeka!

Magda Gessler w nowym sezonie, który zadebiutuje jesienią 2022 r., ponownie podejmie się niemożliwego i odkryje ciemne strony gastronomii. "Kuchenne rewolucje" znów zmienią upadające lokale w miejsca tętniące życiem. Po raz 25. najsłynniejsza polska restauratorka wyruszy w Polskę, aby ratować upadające lokale. W jubileuszowym sezonie odwiedzi między innymi Barlinek, Chorzów i Puławy. Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie Magda Gessler zmierzy się z kuchnią gruzińską.

"Kuchenne Rewolucje" - nowy sezon

Do programu "Kuchennych Rewolucji" znów zgłosili się restauratorzy, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem lokalu i poszukują pomocy. Problemy czasem dotyczą nieumiejętnie dobranej załogi, złego doboru surowców wykorzystywanych w kuchni, złej organizacji pracy, braku wiedzy i umiejętności, a czasem braku pomysłu, jak przyciągnąć gości i jakimi potrawami ich zaskoczyć. Na te wszystkie bolączki postara się odpowiedzieć Magda Gessler, autorytet kulinarny oraz właścicielka kilku restauracji. Po raz 25. przeprowadza rewolucje w lokalach, które potrzebują interwencji.

Nowości w TVN już tej jesieni
Nowości w TVN już tej jesieni
Nowości w TVN już tej jesieni
Źródło: materiały prasowe TVN
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Źródło: Player

"Kuchenne Rewolucje" - jakie restauracje odwiedzi Magda Gessler?

W jubileuszowym 25. sezonie "Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler odwiedzi m.in. Tomaszów Mazowiecki. Na jednym z osiedli robotniczych swoje podwoje otworzył lokal "Smaczne…go!". Jego właścicielami są małżonkowie Jolanta i pochodzący z Sarajewa Vlado. Przez siedemnaście lat ich życie toczyło się w ciągłej podróży między Polską, Serbią, Czarnogórą i Bośnią. Nieco koczowniczy tryb życia musiał się jednak zmienić po dramatycznym wypadku, któremu uległ Vlado. Para zdecydowała się na stałe zamieszkać w Polsce, a oszczędności życia zainwestowała we własny lokal gastronomiczny. Cały biznes rozkręcała Jolanta, bo Vlado, z powodu poważnej rehabilitacji i jednocześnie depresji, która go dotknęła, unieruchomiony był w domu. Przez rok jego żona opiekowała się nim i próbowała rozkręcić restaurację. O ile Vlado poczuł się wreszcie lepiej, to w lokalu jest coraz gorzej.

"Kuchenne Rewolucje" - Magda Gessler w odnowionej restauracji
"Kuchenne Rewolucje" - Magda Gessler w odnowionej restauracji
Źródło: Bartosz Krupa/TVN

Jedna z rewolucji odbędzie się także w Czechowicach-Dziedzicach. W tym przemysłowym regionie, o krok od ruchliwej drogi łączącej Tychy z Bielskiem-Białą, swój lokal otworzył Krystian. Postawił na kuchnię włoską, choć z mylącą nazwą… "Irlandia". Lokal świeci pustkami i przynosi same straty. Z tego powodu Krystian nadal prowadzi swój biznes za granicą, by mieć z czego dokładać do restauracji w Polsce. Na co dzień lokalem zarządza jego narzeczona Klaudia i sama przyznaje, że nie najlepiej jej to wychodzi, a młody zespół zupełnie się jej nie słucha. I tak w położonej w Polsce "Irlandii", serwującej włoskie dania, brakuje niemal wszystkiego – logiki, sprawnego zarządzania, rozsądnego planu, a nade wszystko gości.

"Kuchenne Rewolucje" - kiedy premiera nowego sezonu w TV i Playerze? Daty i dni emisji

"Kuchenne rewolucje" - sezon 25. w Playerze już od 1 września. W TVN program będzie można oglądać wraz z początkiem roku szkolnego w każdy czwartek o 21.35.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości