Magdalena Boczarska o związku z młodszym mężczyzną. "Ciągle panuje ostracyzm"

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk na tle ścianki
Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Boczarska od lat jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Prywatnie, od ponad 10 lat tworzy zgrany duet z Mateuszem Banasiukiem, którego widzowie kojarzą z takich produkcji jak "Furioza", czy "Listy do M". Artystka gościła niedawno w podcaście "WojewódzkiKędzierski", gdzie odniosła się do związku z młodszym mężczyzną i postrzegania tej miłości przez społeczeństwo.

Aktorka wyznała, że choć od lat jej związek jest jawny, wciąż spotyka się z negatywnymi komentarzami i ocenianiem przez pryzmat różnicy wieku. 

"Ciągle panuje ostracyzm i znam wiele związków, które nie ujawniają się ze swoim uczuciem właśnie ze strachu przed oceną społeczną" - wyznała. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_25
"Różyczka 2". Magdalena Boczarska o podwójnej roli w filmie
Źródło: "Co Za Tydzień"

Magdalena Boczarska o związku z młodszym mężczyzną

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk od niemal 10 lat kroczą razem przez życie. Choć systematycznie deklarują i udowadniają, że różnica wieku nie ma znaczenia, internauci wciąż potrafią niewybrednie skomentować ich uczucie. Aktorka jest bowiem o 7 lat starsza od ukochanego, co według niektórych jest powodem do krytyki i przesądza o niepowodzeniu relacji. 

"Generalnie ciągle panuje ostracyzm i znam wiele związków, które nie ujawniają się ze swoim uczuciem właśnie ze strachu przed oceną społeczną albo nie mają siły, czy ochoty się z tym mierzyć. [...] Ja właśnie na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć, że ja to czuję i, pomimo tego, że właściwie jesteśmy już 10 lat prawie razem, ciągle się z tym spotykam" - wyznała. 

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska - historia miłości 

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk poznali się w 2014 roku. Choć uczucie przyszło szybko, aktorka przyznała, że w jej głowie pojawiły się wątpliwości związane z różnicą wieku. 

"Długo się wahałam. Miałam problem, że on jest młodszy. Nie wiedziałam, czy mogę sobie pozwolić na ten związek. Czego się bałam? Może najzwyczajniej w świecie tego, co ludzie powiedzą. Nie jest fajnie, gdy ciągle przypominają ci, że jesteś od niego starsza, że twój zegar biologiczny tyka" - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Pani". 

Para dała sobie szansę, a ich płomienne uczucie sprawiło, że w 2017 roku na świat przyszedł ich syn - Henryk. Syn szybko stał się ich oczkiem w głowie, jednak szczęśliwi rodzice stronią od pokazywania prywatności w mediach społecznościowych. Niedawno wyjaśnili jednak, że nie planują zalegalizować związku i chcą cieszyć się tym, co przyniesie im los. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości