Magdalena Lamparska szczerze o macierzyństwie. "Obecnie proszę o pomoc"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Magdalena Lamparska urodziła

Magdalena Lamparska niedawno urodziła swoje drugie dziecko, a w najnowszym wywiadzie opowiedziała o macierzyństwie i szybkim powrocie do pracy, na który się zdecydowała. Zaapelowała przy tym do innych mam, by dały sobie pomóc.

Magdalena Lamparska to nie tylko wzięta aktorka, ale także spełniona żona i mama. W 2017 roku gwiazda urodziła syna Tymoteusza, którego ojcem jest Bartek Osumek. Para dwa lata później wzięła ślub, a teraz powitała na świecie drugiego wspólnego potomka, czyli córeczkę Milę. Magdalena Lamparska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o ponownym zostaniu mamą.

Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży
Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży

Magdalena Lamparska o macierzyństwie. "Nie doświadczyłam spadku energii"

Magdalena Lamparska bardzo szybko wróciła do pracy po urodzeniu drugiego dziecka. W rozmowie z Plejadą przyznała, że bardzo docenia swoich pracodawców, którzy czekali na nią z nowymi projektami.

Aktorka w rozmowie z nami wyznała, że bardzo chciała wrócić do pracy i docenia fakt, że wiele osób czekało na nią z projektami.

"Bardzo tęskniłam za moją pracą. Wiadomo już, że od pewnego czasu nie mogłam grać w teatrze i na planie filmowym i też cieszę się, że mam gdzie wracać, bo to też jest bardzo ważne, więc staram się dzielić moje życie między domem a pracą i ten powrót jest naprawdę bardzo ekscytujący" - powiedziała.

Aktorka dodała, że na szczęście nie doświadczyła depresji poporodowej, a zostanie matką po raz drugi, dodało jej siły i energii do działania.

"Nie doświadczyłam ani baby bluesa, ani spadku energii, samopoczucia. Każde macierzyństwo jest dla mnie ogromnym pokładem sił i często jak słyszę 'nie, ona nie da rady, bo ma małe dziecko', to mam takie poczucie, że chyba nie wiecie, co młode mamy potrafią. Mam odwrotnie. Mam ogromną moc sprawczą i ogromną siłę kreatywności" - mówiła.

Magdalena Lamparska zaapelowała do młodych mam

Magdalena Lamparska na koniec zaapelowała do młodych mam, by dały sobie pomóc. Przyznała, że sama w pewnym momencie zaczęła prosić o wsparcie przy maluchu.

"Trzeba prosić o pomoc. Ja teraz obecnie proszę o pomoc, żeby ustawić logistykę i przede wszystkim dać sobie czas. Organizm wykonał ogromną pracę przez dziewięć miesięcy, żeby stworzyć nowe życie i naprawdę tego czasu potrzebuje i żeby dojść do siebie" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości