Maja Bohosiewicz oburzona piosenką rapera. "Jawnie poniża kobiety"

Maja Bohosiewicz skrytykowała "Skolima"
Maja Bohosiewicz skrytykowała "Skolima"
Źródło: MW MEDIA
Maja Bohosiewicz na Instagramie wyraziła swoje zdanie na temat popularnej piosenki "Skolima" - "Wyglądasz idealnie". Aktorka nie kryła oburzenia tekstem utworu i skrytykowała jego przekaz.

Maja Bohosiewicz jest polską aktorką, a także prężnie działającą bizneswoman. Siostra Soni Bohosiewicz znana jest z tego, że często zabiera głos w mediach społecznościowych i jasno mówi, z czym się nie zgadza. Tym razem wzięła na tapet polskiego wokalistę i aktora Konrada Skolimowskiego "Skolima".

Maja Bohosiewicz oburzona piosenką "Skolima"

W maju tego roku premierę miał jego utwór "Wyglądasz idealnie", który szybko zdobył popularność. Odbiorcami jego twórczości są głównie młodzi ludzie, którzy dopiero kształtują swoje poglądy i upodobania, stąd też pojawił się krytyczny wpis Mai Bohosiewicz, dotyczący tekstu piosenki.

Aktorka udostępniła na Instagramie fragment tekstu piosenki "Wyglądasz idealnie", który brzmi:

"Rozkładam nogi twoje i biorę to, co moje, kolejną nockę skarbie, spędzamy już we dwoje. Chciałaś mieć łobuza, a ja twoje koleżanki, podejdę teraz bliżej i ja zerwę z ciebie majtki" - czytamy.

Zobacz wideo:

ROZENEK_SYNOWIE
Małgorzata Rozenek-Majdan jest obiektem żartów syna. "Śmieje się z moich stylizacji"
Małgorzata Rozenek-Majdan nie ogląda siebie na ekranie. Jej syn z kolei nie ma problemu nie tylko z oglądaniem programów ze sławną mamą, ale i dość ostrą krytyką. Zdradziła, z czego Tadeusz śmieje się najczęściej.

Internautki poparły wpis aktorki

Do fragmentu piosenki Maja Bohosiewicz napisała:

"Nie wiem, czy to brama lwa, a może po prostu weszłam w wiek, w którym na wszystko narzekam i powtarzam sławetne: ach, ta dzisiejsza młodzież" - zaczęła swój wpis.

Dalej dodała:

"Nosz kurde bele, jak tak można?! Piosenka, która jawnie poniża kobiety, traktuje je przedmiotowo i zwyczajnie jest wulgarna. Leci sobie w tych eskach, chłopcy słuchają, dziewczynki słuchają. Mózgi jak gąbki — wniosek?! Dziewczyna do ruc**nia, ważny jest tylko wygląd i żeby przypadkiem się nie zakochała — bo on chce jej koleżanki. RZYGAM" - napisała aktorka.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oburzonych internautek.

"Jak tak można? Jestem młoda, a kompletnie tego nie rozumiem", "Tyle się o tym ostatnio mówi, a młode dziewczyny słuchając takich piosenek, myślą, że to jest normalne traktowanie", "Smutne", "To jest jakaś masakra, i to można usłyszeć w radiu, dno!", "Co autor miał na celu, jakie jest przesłanie? Ktoś mi powie" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości