Gwiazdy

Anna Lewandowska zabrała Klarę na mecz FC Barcelony. Przyniosły Robertowi szczęście

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Anna Lewandowska

Anna i Klara Lewandowskie wspierały Roberta Lewandowskiego w debiucie w FC Barcelonie przed hiszpańskimi kibicami. I przyniosły mu szczęście. Duma mama opublikowała wzruszające zdjęcia.

Katalończycy wygrali spotkanie 6:0 i nie dali meksykańskim piłkarzom żadnych szans. To właśnie Robert Lewandowski otworzył wynik spotkania, a potem zaliczył dwie spektakularne asysty. Piłkarz spędził na boisku równo godzinę. Potem, decyzją trenera, opuścił boisko.

O fenomenalnym debiucie Polaka rozpisują się dziś nie tylko polskie, ale również hiszpańskie media. Dziennikarze sportowi zgodnie twierdzą, że transfer Lewandowskiego do FC Barcelony otwiera nowy rozdział dla klubu.

Klara Lewandowska wspiera tatę z trybun w meczu FC Barcelony

Anna Lewandowska z Klarą pojawiły się na trybunach i wspierały męża i ojca w meczu towarzyskim na Camp Nou. Wzruszającymi kadrami pochwaliła się dumna mama. Klara w klubowej koszulce dumnie kroczy na swoich małych nóżkach i wymachuje flagą.

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Klara Lewandowska wspiera Roberta Lewandowskiego w meczu FC Barcelony Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Źródło: instagram.com/annalewandowskahpba/

Klara Lewandowska mecz oglądała w ramionach mamy.

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Anna i Klara Lewandowskie wspierają Roberta Lewandowskiego w meczu FC Barcelony Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Źródło: instagram.com/annalewandowskahpba/
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym Anna Lewandowska kolejny raz zorganizowała wyzwanie sportowe. Wiosenne spotkanie odbyło się we Wrocławiu.

Nietypowa decyzja Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska dotąd kibicowała mężowi ze strefy VIP na stadionach piłkarskich. Tym razem jednak wybrała miejsca na trybunie wśród innych kibiców. Z dumą nagrywała ich reakcje i doping.

Przypomnijmy, że w piątek odbyła się oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego na stadionie FC Barcelony, podczas której towarzyszyły mu najważniejsze kobiety w jego życiu: żona, mama oraz sistra.

"Nowy rozdział. Cudowne powitanie i wiele emocji na Camp Nou. Mój ukochany, jesteś moją motywacją, sięgaj po marzenia" - pisała Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak

Pozostałe wiadomości