Maja Bohosiewicz opublikowała odważne zdjęcie. Fanki pytają o piersi

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @majabohosiewicz
Maja Bohosiewicz w odważnej stylizacji. Wyeksponowała dekolt

Maja Bohosiewicz często pokazuje, jak ważne jest dla niej dbanie o wygląd. Aktorka stara się być osobą aktywną fizycznie, zdrowo się odżywia i zwraca uwagę na kondycję skóry. Efekty widać gołym okiem. Na swoim koncie w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w odważnej stylizacji. 

Maja Bohosiewicz to nie tylko aktorka, ale także influencerka. Jej konto w mediach społecznościowych śledzi ponad pół miliona internautów. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Ostatnie pół roku spędziła z rodziną w Dubaju. Można przyznać, że zmiany jej służą. Niedawno opublikowane zdjęcie przykuło uwagę internautów. Posypały się pełne zachwytu komentarze.

Maja Bohosiewicz spędziła pół roku w Dubaju

W listopadzie 2021 roku siostra Soni Bohosiewicz spakowała walizki i wraz z mężem oraz dwójką dzieci przeprowadziła się do Dubaju. Od tamtej pory często publikowało treści, w których pokazywała, jak wygląda jej nowe życie. Przepiękne widoki i wieczne słońce towarzyszyły jej w codziennych obowiązkach. Tydzień temu poinformowała jednak fanów, że to koniec egzotycznej przygody i wyprowadza się z Dubaju. Dokąd? Nie wiadomo. Aktorka nie zdradziła tajemnicy.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość? Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Maja Bohosiewicz w odważnej stylizacji

Niedawno na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie w odważnej stylizacji. Maja Bohosiewicz ma na sobie jedynie rozpiętą koszulę i bieliznę. Internauci zwrócili uwagę na dekolt aktorki. Co więcej, pojawiły się komentarze od innych gwiazd.

"Wow Majeczka! Sooo Hot!" - napisała Agata Rubik.

"I jeszcze jeździsz na szmacie profesjonalnie. To jest materiał na żonę i męża w jednym" - dodała aktorka Maria Konarowska.

Jednak to odpowiedź samej Mai Bohosiewicz okazała się najbardziej zaskakująca. Jedna z kobiet skomentowała dekolt celebrytki, dodając, że gdyby miała taki biust jak ona, wszędzie by go pokazywała. W odpowiedzi aktorka napisała: 

"Polecam 20k i są Twoje! Miałam tak pierwszy rok, że kupowałam wszystko obcisłe z dekoltami".

Myślicie, że to oznacza, że Maja Bohosiewicz zdecydowała się na operację plastyczną piersi, za którą zapłaciła 20 tys. złotych? Dajcie znać w komentarzu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @majabohosiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości