Maja Hirsch przeszła metamorfozę. W chłopięcej fryzurze wygląda szalenie kobieco

Maja Hirsch
Maja Hirsch przeszła metamorfozę
Źródło: MWMEDIA
Maja Hirsch zmieniła się nie do poznania. Wszystko za sprawą fryzury - tym razem jest naprawdę krótka. Ta długość zdecydowanie nie pozwala na ukrycie się za kosmykami. Aktorka bynajmniej jednak nie narzeka, a prezentując nowe cięcie na egzotycznych wakacjach, wygląda na naprawdę szczęśliwą.

Maja Hirsch pokazała swój aktorski talent szerokiej publiczności występując w kultowym już serialu "Brzydula", ponadto od 2000 roku jest też związana z Teatrem Dramatycznym. Niedawno gwiazda zdecydowała się wziąć udział w reality show "Przez Atlantyk", przeżywając niezapomnianą przygodę na otwartym oceanie, a widzom dała tym samym poznać się od bardziej prywatnej strony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Krystian Pesta o związku i pokazywaniu prywatności w mediach społecznościowych
Krystian Pesta o związku. Opowiedział o miłości?

Maja Hirsch w nowej fryzurze. Jest naprawdę krótko!

Mocny charakter i wrażliwą duszę, jaką pokazała podczas morskiej podróży, teraz Maja Hirsch prezentuje również na zewnątrz. Aktorka pochwaliła się właśnie nową fryzurą, która z jednej strony dodaje pazura, a z drugiej – odsłania regularne rysy twarzy i wyjątkowo pełne usta na tyle, że pokazuje w pełni jej urodę. Zdaje się, że odmieniona Maja Hirsh czuje się w tej wersji naprawdę dobrze. Tak można wnioskować po wyrazie twarzy na zamieszczonym w sieci portrecie.

Komentujący zastanawiają się też, czy zmianie nie uległ również kolor włosów aktorki. Jeszcze niedawno twarz aktorki okalały miękkie fale do ramion w kolorze bardzo ciemnego brązu. W obecnej czerni fani doszukują się natomiast fioletowych refleksów. Wy też to widzicie?

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Maja Hirsch wprowadza znaczącą zmianę w swoim wyglądzie. Aktorka znana jest z tego, że nie boi się eksperymentować z własnym wizerunkiem. Zdawać by się mogło, że z każdej metamorfozy czerpie dużo radości. Być może właśnie dlatego życie zdecydowała się związać z aktorstwem?

Maja Hirsch zachwyca ujęciami Meksyku

W najnowszych instagramowych wpisach aktorki znaleźć można jeszcze inną rewelację. Maja Hirsh nadaje ostatnio z dalekiego Meksyku. Aktorka relacjonuje kolejne podróżnicze odkrycia. W relacji możemy oglądać zatłoczone ulice, pełne gwaru, muzyki, a nawet tańca, leniwe chwile na plaży i aktywne wycieczki. Na jednym z nagrań widać nawet iguanę, których Maja Hirsch jest prawdziwą fanką.

Obserwujący zdają się przeżywać szczęśliwe chwile wraz z aktorką, co wywnioskować można choćby po ilości i stopniu emocjonalności pisanych przez nich komentarzy.

"To prawie jak spotkać żywą legendę – smoka"

"O, wow! Chyba wpadłaś jej w oko"

"Jesteś w Meksyku, uważaj. Porywają piękne kobiety!" – czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości