Gwiazdy

Maja Hyży o samotnym macierzyństwie Joanny Opozdy. Ma dla niej rady?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Maja Hyż o samotnym macierzyństwie Joanny Opozdy

Maja Hyży w rozmowie z jednym z serwisów wyznała, co sądzi o Joannie Opoździe. Piosenkarka powiedziała, jaki ma kontakt z aktorką i podzieliła się pewną radą, dotyczącą samotnego macierzyństwa.

Joanna Opozda nie miała łatwych początków macierzyństwa. Jeszcze przed narodzinami syna w mediach huczało od plotek na temat rozstania przyszłych rodziców. Świeżo upieczona mama raptem miesiąc po porodzie mogła pochwalić się smukłą sylwetką. Nie zwlekała również z powrotem do pracy. Coraz częściej pojawia się na eventach, a relacją z wyjść dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydaje się, że Joanna Opozda radzi sobie z macierzyństwem jak mało kto.

Maja Hyży o Joannie Opozdzie. Ma dla niej rodzicielskie rady?

Maja Hyży wie, jak to jest być samotną matką. Po rozstaniu z Grzegorzem Hyżym przez kilka lat wychowywała synów samodzielnie. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post powiedziała, co sądzi o Joannie Opoździe. Celebrytka została zapytana o to, czy ma jakieś rady dla samotnie wychowującej mamy Vincenta.

"Ja się z Asią ostatnio widziałam się na evencie i Asia bardzo dobrze się trzyma. Jest uśmiechniętą dziewczyną, tryska pozytywną energią i myślę, że ona najlepiej wie, co robić. Moje rady są tutaj chyba zbędne" - odpowiedziała.

Zdaniem Mai Hyży, motorem napędowym dla samotnych rodziców są dzieci. To z nich czerpią siłę do dalszego działania.

"My mamuśki naprawdę wiemy, jak sobie radzić w takich kryzysowych sytuacjach z dziećmi, a te dzieci dają nam chyba najwięcej powera i takiego uświadomienia sobie, co jest właściwe" - dodała Maja Hyży.

Tak powstaje Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży
Tak powstaje Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży Źródło: "Co Za Tydzień"

Maja Hyży - kariera, życie prywatne

Kariera Mai Hyży zaczęła się w 2013 roku, kiedy to wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym wzięła udział w castingu do muzycznego talent show. W "X Factor" dotarła do półfinału i zajęła 4. miejsce. Od tamtej pory wydała debiutancki album studyjny zatytułowany "W chmurach". W lipcu 2013 roku celebrytka rozstała się z mężem, z którym ma dwóch synów-bliźniaków. Od 2020 związana jest z Konradem Kozakiem, z którym doczekała się córki Antoniny. Maja Hyży oczekuje na poród 4. dziecka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości