Maja Ostaszewska z 16-letnim synem na festiwalu w Wenecji. Franciszek zagrał w filmie

Maja Ostaszewska i Michał Englert
Maja Ostaszewska i jej mąż Michał Englert pojawili się z 16-letnim synem na festiwalu w Wenecji. Franciszek zagrał w filmie
Źródło: MWMEDIA
Maja Ostaszewska i Michał Englert z synem Franciszkiem zagościli na festiwalu w Wenecji. 16-latek zagrał w produkcji wyreżyserowanej przez jego ojca. Film "Kobieta z...", który został zaprezentowany na wydarzeniu, porusza ważny społecznie temat.

Maja Ostaszewska i Michał Englert spotkali się po raz pierwszy w 2005 roku. Syn Marty Lipińskiej, który jest również znanym operatorem, wtedy rozwiódł się z Małgorzatą Szumowską. Z kolei aktorka zakończyła wówczas związek z Łukaszem Barczykiem. W 2007 r. przyszedł na świat syn zakochanych Franciszek, a 2 lata później córka Janina.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Sekrety Mikołajka" w kinach już na początku lutego
Maja Ostaszewska i Tomasz Kot wystąpili w dubbingowych rolach rodziców słynnego Mikołajka, którego przygody niezmiennie fascynują dzieci i dorosłych od dekad.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maja Ostaszewska i Michał Englert z synem w Wenecji

Maja Ostaszewska i Michał Englert z 16-letnim synem Franciszkiem pojawili się podczas 80. festiwalu w Wenecji. W trakcie wydarzenia został pokazany film, w którym wystąpił chłopak. Wyreżyserował go ojciec 16-latka we współpracy z Małgorzatą Szumowską.

Produkcja "Kobieta z..." to historia kobiety, która połowę swojego życia spędziła jako mężczyzna. Produkcja ma na celu ukazać trudności, z jakimi borykają się osoby LGBTQ+ w Polsce, ale także pokazać aspekty ludzkiego życia, takie jak miłość. Małgorzata Szumowska podczas udzielanych wywiadów podkreśla, że film ma przede wszystkim wymiar ludzki, a nie polityczny.

Maja Ostaszewska zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia z Wenecji, do którego zapozowała w towarzystwie Michała Englerta i syna Franciszka. W tle widzimy charakterystyczną dla Wenecji zabudowę, na której odbija się zachodzące słońce. Panowie postawili na klasyczne czarne koszule, zaś aktorka wybrała na tę okazję kremową marynarkę.

Maja Ostaszewska o tym, dlaczego nie wzięła ślubu

Maja Ostaszewska jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w trakcie którego otworzyła się na sprawy prywatne. W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl zdradziła, dlaczego jeszcze nie wzięła ślubu.

"Nie było nam to nigdy potrzebne, ja nie mówię, że nigdy tego nie zrobię. Być może któregoś dnia pomyślimy sobie 'czemu nie?', natomiast ja z moim partnerem buduję ciekawy związek od 17 lat, mamy dwójkę dzieci, nastolatków i jest nam dobrze, tak, jak jest" - powiedziała.

W dalszej części wywiadu aktorka wyznała, że na początku jej związku z operatorem miała inne podejście do tematu małżeństwa.

"Kiedy byłam dużo młodsza, to był taki mój bunt przeciwko temu, że w Polsce nie wszyscy mogą wziąć ślub i taki też bunt przeciwko temu, że postrzegało się kobietę, jako kogoś, kto odniósł sukces tylko dlatego, czy wziął ślub i ma dzieci, więc uważałam, że nie ma potrzeby, żebym ja potwierdzała i spełniała ten stereotyp, ale jeśli ludzie się kochają, to ślub jest czymś pięknym, nie jestem przeciwniczką ślubów. My zawsze byliśmy zajęci wieloma innymi sprawami i nie było to nam jakoś potrzebne, ale nie mówię, że nigdy go nie wezmę" - zaznaczyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości