Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy. Słowa lekarza zaskoczyły aktorkę. "Pani jest nienormalna"

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy
Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w Polsce. Gwiazda w najnowszym wywiadzie powiedziała o sytuacji, kiedy podczas zdjęć na planie jednej z produkcji zasłabła. Gdy została przewieziona do lekarza, aby podał jej środki na wzmocnienie, ten wpadł w szał. "Aktorzy są nienormalni" - powiedział.

Małgorzata Foremniak swoją karierę aktorską zaczęła jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku. Gwiazda bardzo szybko zyskała sympatię widzów, wcielając się w ciekawe postaci w największych polskich produkcjach. Oprócz grania w teatrach, serialach i filmach Małgorzata Foremniak już od 15 lat jest jurorką w programie "Mam talent!".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_mamtalent_foremniak_marzenia
Małgorzata Foremniak o swojej dojrzałości. "Mam teraz najlepszy czas"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Foremniak zasłabła na planie

Wystarczy spojrzeć w listę premier kinowych i spektakli teatralnych, aby wiedzieć, jak bardzo zapracowaną gwiazdą jest Małgorzata Foremniak. W ostatnim wywiadzie, którego aktorka udzieliła dla wprost.pl, powiedziała o sytuacji, kiedy z przepracowania straciła przytomność.

"Pojechałam na kroplówkę do lekarza. Siedzę na tej kroplówce, a na mnie czeka już samochód, bo wieczorem mamy dwa przedstawienia na drugim końcu Polski. Lekarz mnie pyta: 'Pani Małgosiu, czy panią ktoś odwiezie do domu?'. Patrzę na niego i mówię: 'Do domu? Ja nie jadę do domu, jadę do pracy" — opowiadała.

Małgorzata Foremniak dodała, że to, co usłyszała chwilkę później, bardzo ją zaskoczyło.

"Spojrzał na mnie i powiedział: 'Państwo są nienormalni. Aktorzy są nienormalni!'" - powiedziała.

Małgorzata Foremniak była zaskoczona reakcją lekarza

Małgorzata Foremniak, aby uspokoić lekarza, powiedziała, że przez cztery godziny drogi będzie leżeć i odpoczywać przed spektaklem, jednak ten był nieugięty.

"Pani Małgosiu, to pani umysł będzie pani mówił, że pani odpoczywa, ale nie pani ciało. Pani ciało odpocznie wtedy, kiedy będzie pani w swoim bezpiecznym miejscu, które zarejestrują pani zmysły. Pani jest nienormalna!" - cytuje słowa lekarza aktorka.

Małgorzata Foremniak zaznaczyła, że chcąc spiąć wszystkie projekty, czasami przypłaca to własnym zdrowiem.

"Czasem sama sobie takie rzeczy robię, a czasem to kwestia ustaleń dat przez producenta, że nie ma wyjścia i czasu na odpoczynek według przepisu lekarza" - dodała aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości