Małgorzata Lewińska zniknęła z show-biznesu. Co u niej słychać? Pokazała córkę, która jest wokalistką

Co słychać u Małgorzaty Lewińskiej? Córka aktorki jest wokalistką
Co słychać u Małgorzaty Lewińskiej? Córka aktorki jest wokalistką
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Lewińska zagościła w domach telewidzów głównie dzięki rolom w serialach komediowych. Aktorka wycofała się z show-biznesu, ale nadal spełnia się zawodowo. Jest również mamą czwórki dzieci. Ma dwie dorosłe córki i dwóch młodszych synów-bliźniaków. Jedna z córek Małgorzaty Lewińskiej została wokalistką.

Małgorzata Lewińska skończyła 51 lat. Na ostatnio opublikowanym zdjęciu z okazji Dnia Matki wygląda rewelacyjnie. Aktorka pozuje z młodszą córką Heleną, która została artystką. W sieci dostępne są jej dwie piosenki. Co słychać u jej mamy, Małgorzaty Lewińskiej? Aktorka rzadko pokazuje swoją rodzinę w mediach społecznościowych. Na Instagramie znaleźliśmy kilka zdjęć z prywatnego archiwum gwiazdy. Zobaczycie je na końcu artykułu.

Małgorzata Lewińska pokazała młodszą córkę. Ile dzieci ma aktorka?

Małgorzata Lewińska była żoną poety Krzysztofa Feusette, z którym ma córkę Anastazję (ur. 1993). Jej obecnym mężem jest fotograf Bartosz Mirecki, z którym ma wspomnianą już córkę Helenę (ur. 1999) oraz dwóch synów-bliźniaków: Antoniego i Franciszka (ur. 2014). W ostatnią ciążę aktorka zaszła w wieku 43 lat. Tak komentowała wtedy dojrzałe macierzyństwo:

"To było rzeczywiście bardzo duże zaskoczenie. Ja dość szybko zrobiłam USG i ta moja reakcja u pana doktora robiącego badanie była śmiechem histerycznym. No bo jak miałam zareagować? Tylko śmiechem. Był moment przerażenia, zanim się jeszcze dowiedziałam, że bliźnięta. Bliźnięta w ogóle rozbroiły jakiekolwiek obawy. Paradoksalnie. Zamiast jeszcze bardziej zaniepokoić przyszłością, to one rozbroiły bombę" - napisała na swoim blogu.

Więcej wiadomo o córce Helenie, która miała już kontakt z show-biznesem. 23- letnia dziewczyna została wokalistką. Jej mama relacjonowała na Instagramie koncert córki i pochwaliła się ich wspólnym wyjściem do restauracji.

"Dzień Mamy zakończony kolacją z córką. Dziękuję moim dzieciom, całej niezwykłej czwórce za to, że jestem ich mamą" - skomentowała swój wpis.

mask singer_karwan_o corce
Anna Karwan o córce Oliwii. Czy dziewczynka pójdzie w ślady mamy?
Anna Karwan w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej córeczce i niezwykłej rodzinie, jaką udało się jej stworzyć.

Małgorzata Lewińska o karierze i macierzyństwie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Dziś Małgorzata Lewińska użycza swojego głosu w audiobookach. Można ją usłyszeć np. w audioserialu pt. "Dublerka", w którym występowała u boku Anny Dereszowskiej, Pauliny Holtz i Marii Seweryn. Aktorka w materiale przygotowanym rok temu dla "Dzień dobry TVN" wyznała, że macierzyństwo nie miało wpływu na rozwój jej kariery.

"Weszłam w zawód już z rodziną. Pierwszą córkę urodziłam na drugim roku studiów. Tak naprawdę nie wiem, jak to jest być aktorką i nie mieć dzieci" - wyznała.

W tym samym materiale starsza córka Małgorzaty Lewińskiej - Anastazja Feusette, z podziwem opowiada o tym, jaką kobietą jest jej matka.

"Nazywam ją RoboCopem... Zawsze dużo się działo. Np. na święta wyjeżdżamy na Mazury, to o drugiej w nocy jeszcze ją słyszę, jak coś robi w kuchni, po czym o siódmej, jak wstaję, to dalej ją słyszę [...] Nagrywa cały dzień i wraca do domu i ma czas z chłopcami od 20.00 do 21.00, gdy czyta im bajkę, to ją bardzo uspokaja" - opowiadała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości