Gwiazdy

Małgorzata Ohme zaręczyła się! Prezenterka opowiedziała o ślubnych planach

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme zaręczyła się z partnerem Rafałem Jakóbiakiem. W ostatnim wywiadzie wyznała, czy ma w planach ślub. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" otworzyła się na temat ceremonii i dodała, kto zostanie jej świadkiem.

Małgorzata Ohme jest polską dziennikarską i psycholożką, która od września 2019 roku współprowadzi poranne pasmo stacji TVN "Dzień Dobry TVN". Prezenterka do 2015 roku związana była z psychologiem Rafałem Ohme. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest mamą 16-letniej Klary i 19-letniego Jerzego. Obecnym partnerem Małgorzaty Ohme jest biznesmen Rafał Jakóbiak.

Małgorzata Ohme o dzieciach
Małgorzata Ohme o dzieciach

Małgorzata Ohme o ślubnych planach

Małgorzata Ohme w rozmowie z serwisem Jastrząb Post przyznała, że biznesmen Rafał Jakóbiak się jej oświadczył. A prezenterka go przyjęła! Małgorzata Ohme zdradziła, że ta deklaracja wystarczy jej, by wiedzieć, że partner chce spędzić z nią resztę życia. Ślubu zatem nie będzie?

"Rafał mi się oświadczył, więc w tym sensie zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie. Czy ja potrzebuję ślubu? Nie potrzebuję tego do niczego tak naprawdę, już byłam żoną. Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ten czas i że ja będę wiedziała, kiedy ten czas nadejdzie" - powiedziała.

Choć ślubu w najbliższych planach prezenterki nie ma, ta już wie, kto mógłby zostać jej świadkiem.

"Mogę powiedzieć, że na pewno na moim ślubie świadkiem będzie Andrzej Polan" - dodała.

Andrzej Polan jest kucharzem i szefem kuchni, restauratorem i właścicielem lokalu "Mała Polana Smaków". Jest częstym gościem w kuchni "Dzień Dobry TVN", w której na antenie zdradza przepisy na pyszne i nieoczywiste dania.

Małgorzata Ohme o rodzicielstwie

Kalina Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl zapytała Małgorzatę Ohme, jak godzi ze sobą obowiązki zawodowe i wychowywanie dzieci.

- Nie godzę w ogóle i wcale nie sądzę, że potrafię tym dobrze zarządzić, tylko że po prostu nie mam wyjścia i często się dzieje tak, że rzeczy się po prostu w życiu układają. Moje dzieci już są nastolatkami. Mój syn ma 19 lat i idzie na studia. Dlatego ten 'najgorszy' etap mam już za sobą - powiedziała prezenterka.

Jak się okazuje, wiek dzieci znacznie ułatwia Małgorzacie Ohme radzenie sobie z łączeniem obowiązków zawodowych z dbaniem o dobre relacje w rodzinie.

W rozmowie zdradziła ponadto, jak radzi sobie z wyfruwaniem pociech z gniazda. Więcej przeczytacie o tym w poniższym artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości