Najnowsze

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia z wesela. Zobaczcie, jak wyglądali

Najnowsze

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/wisniewska_pola/?hl=pl

Michał Wiśniewski w 2020 roku ożenił się po raz piąty. Małżonkowie z powodu pandemii nie mogli zorganizować hucznego wesela, dlatego w tajemnicy przed mediami postanowili odnowić przysięgę małżeńską i zorganizować huczne wesele. Pola i Michał Wiśniewscy właśnie podzieliła się zdjęciami z tego wydarzenia.

Pola i Michał Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską 6 września 2022 roku. Data nie była przypadkowa, gdyż było to trzy dni przed 50 urodzinami Michała Wiśniewskiego. Para postanowiła świętować podczas wesela urodziny muzyka.

O uroczystości wiedzieli tylko najbliżsi muzyka i Poli Wiśniewskiej. Para poprosiła również gości o niewstawianie zdjęć na media społecznościowe. Chcieli zachować te magiczne chwile z dala od medialnego rozgłosu.

Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pola Wiśniewska o weselu: "Było pięknie i niesamowicie wzruszająco"

W mediach społecznościowych Poli Wiśniewskiej i jej męża możemy zobaczyć, jak wyglądało wesele i uroczystość odnowienia przysięgi. Para postawiła na klasyczne stroje. Michał Wiśniewski miał na sobie dopasowany garnitur, a panna młoda elegancką, mocno zdobioną sukienkę na ramiączkach. Odnowienie przysięgi odbyło się w ogrodzie.

Wesele państwa Wiśniewskich jak widać było huczne. Na pierwszy rzut oka na fotografii możemy dostrzec piękny urodzinowy, weselny tort. Za parą dla efektu glamour zostały odpalone sztuczne ognie. Całość wyglądała spektakularnie.

Pola i Michał Wiśniewscy Źródło: https://www.instagram.com/wisniewska_pola/?hl=pl

Miłość Poli i Michała Wiśniewskich

Jak pisze Pola Wiśniewska na Instagramie, huczne wesele było jedną z tych chwil, które wspólnie z Michałem Wiśniewskim zapamiętają na zawsze. Nic dziwnego, gdyż para czekała na nie dwa lata.

Początki miłości państwa Wiśniewskich miały miejsce w internecie. Para poznała się przez popularny portal randkowy. Pola Wiśniewska w wielu wywiadach mówiła, że nie miała pojęcia, że pisze ze znanym muzykiem. Kobieta jest z zawodu fotografką i mama czwórki dzieci. Lider zespołu "Ich troje" zakochał się w Poli od pierwszego wejrzenia. Para po roku bycia razem wzięła tajemniczy ślub, a kilka miesięcy po nim urodził się ich synek Falco Amadeus.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczyta też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/wisniewska_pola/?hl=pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości