Anna Mucha figlarnie o "poważnych życiowych zmianach". "Podniosłam się z podłogi"

Anna Mucha
Anna Mucha o wielkiej zmianie w swoim życiu. Chodzi o... łóżko
Źródło: MWMEDIA
Anna Mucha na InstaStories opowiedziała o poważnych zmianach w jej życiu. Aktorka wspomniała o podniesieniu jakości życia i flirtowała z Jakubem Wonsem przed kamerą telefonu. Jesteście ciekawi, o co chodzi?

Anna Mucha jest ulubienicą internautów. I jeśli ktoś zastanawia się, dlaczego tak jest, nie będzie miał żadnych wątpliwości po lekturze tego artykułu. Aktorka bawi się show-biznesem, umie i lubi grać w tę grę. Sprzedaje z pozoru błahe informacje w sposób oryginalny, zabawny i... pikantny. Totalnie w jej stylu.

W środę opublikowała set InstaStories, który dotyczył "poważnych zmian w jej życiu". O co chodzi?

220715_czt_borkowski_o_zakupach_www
Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów
Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedział o związku i uzależnieniu od zakupów

Anna Mucha o poważnych zmianach w życiu

Anna Mucha jest jedyna w swoim rodzaju. Kusi, prowokuje, bawi i wzrusza. W najnowszym wideo, które opublikowała na InstaStories, opowiedziała o życiowej zmianie. I choć zapowiada się poważnie, to chodzi o... łóżko.

"Sprawa jest. Zmiany życiowe się szykują poważne. Naprawdę. To po prostu jest szok i niedowierzanie. Weszliśmy w fazę poważnego związku" - zaczęła gwiazda.

Po chwili figlarnie dodała:

"Pierwszy raz od jakichś 15 lat mam łóżko. I jeszcze nie wiem, jak mi z tym, bo zawsze spałam na materacu na podłodze jak studentka. I było bardzo mi z tym dobrze" - wyznała.

Anna Mucha w końcu ma łóżko. 15 lat spała na podłodze

Jakub Wons, partner Anny Muchy, starał się przedstawić aktorce i jej obserwatorom plusy wynikające z posiadania do spania czegoś więcej, aniżeli jedynie materaca.

"Będzie czyściej. Mniej kurzu" - mówił z uśmiechem.

Anna Mucha jednak nie podzielała jego ekscytacji.

"Optymistyczne podejście. Przed nami pierwsza noc. Zobaczymy, jak będzie. Ale śmiesznie. Nigdy nie miałam łóżka w dorosłym życiu. Poziom życia mi się podniósł. Podniosłam się z podłogi i jestem wyżej. No, zobaczymy. Nie mam przekonania w sobie" - mówi na nagraniu.

Na koniec zażartowała w typowy dla siebie sposób.

"Nareszcie się przekonasz, jak dobra jestem w łóżku (śmiech)" - słyszymy.

A Wy? Wyobrażacie sobie spanie na podłodze, czy jednak jesteście w drużynie Jakuba Wonsa, która docenia walory łóżka? Dajcie znać w komentarzu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości