Małgorzata Ohme - wiek, kariera, mąż, dzieci

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk

Małgorzata Ohme od wielu lat związana jest z mediami, ale dopiero od kilku lat możemy ją oglądać w telewizji. Razem z Filipem Chajzerem prowadzi poranne programy „Dzień Dobry TVN”. Tworzyła relację z Rafałem Ohme, z którym mają dwoje dzieci.

Małgorzata Ohme – wiek, szkoła

Małgorzata Ohme urodziła się w 1979 r. w Warszawie. Gdy miała 12 lat, jej tata opuścił dom, a Gosia musiała wspierać mamę w tym trudnym czasie. To sprawiło, że bardzo szybko dojrzała. Swoją przyszłość wiązała z psychologią i właśnie taki kierunek ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim. W kolejnych latach na tej samej uczelni robiła doktorat, a z czasem sama została wykładowczynią.

Małgorzata Ohme – kariera

Psycholożka od dawna łączyła swoją pasję i wiedzę z zakresu psychologii z mediami. Od wielu lat zapraszana była do telewizji jako ekspert do wyjaśniania wielu tematów z życia społecznego i związkowego. Jej kariera medialna zaczęła się za sprawą programu „Aplauz, aplauz”, emitowanego na antenie TVN. Był to rodzaj talent show, w którym występowały dzieci i to je wspierać miała psycholożka.

Małgorzata Ohme współpracowała także w wieloma portalami internetowymi. Była redaktor naczelną serwisu dla rodziców Mamadu.pl oraz kobieta.onet.pl.

W 2017 r. została poproszona o pomoc przy produkcji programu „Big Brother”. To była przepustka do stałej obecności na antenie TVN, bowiem od 2019 r. Małgorzata Ohme współprowadzi wydanie poranne „Dzień Dobry TVN”. W 2020 r. otrzymała z kolei propozycję poprowadzenia programu typu reality show „Kto odmówi pannie młodej”, który emitowany był na antenie TVN7.

Małgorzata Ohme współtworzyła 3 książki: „Dowód dojrzałości”, „Co z tym życiem’, Droga do samodzielności. Jak wspomagać rozwój dzieci i młodzieży z ograniczeniami sprawności”.

Michał Wiśniewski i jego żona mają swój codzienny rytuał - jaki?
Michał Wiśniewski i jego żona mają swój codzienny rytuał - jaki? Michał Wiśniewski w rozmowie z reporterem „Co za Tydzień” wyjawił, co zainspirowało go do napisania utworu pt. „Zatańcz ze mną”. Główną bohaterką teledysku do tego utworu została jego żona Pola. Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Ohme – związki, mąż, dzieci

Małgorzata Ohme związała się z Rafałem Ohmem, gdy miała 20 lat. Był od niej o 11 lat starszy i był wykładowcą na uczelni, na której uczyła się psycholożka. To nie była komfortowa sytuacja, bowiem jej wykładowcy byli jednocześnie kolegami jej partnera, a potem męża. Dawniej jednak związki studentki z wykładowcą nie budziły takich emocji, jak obecnie. Po dwóch latach znajomości postanowili się pobrać i doczekali się dwójki dzieci, Michała i Klary. Niestety małżeństwo rozpadło się w 2015 r. Małgorzata Ohme w jednym z wywiadów zdradziła, co wpłynęło na decyzję o rozwodzie. Okazuje się, że przy tak silnej osobowości, jaką był jej mąż, nie mogła ukształtować siebie w taki sposób, który byłby dla niej najlepszy. 

Obecnie Małgosia ponownie jest zakochana. Jej wybrankiem jest Rafał Jakóbiak, biznesmen związany z branżą stomatologiczną. 

Małgorzata Ohme wychowuje dwoje dzieci, 18-letniego Jerzego i 13-letnią Klarę. Jerzy przez wiele lat był sportowcem, dzięki temu jest nieustępliwy w spełnianiu marzeń. Z kolei Klara jest najlepszą przyjaciółką swojej mamy. Dziewczynka lubi jazdę konną.

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości