Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan jako baletnica. Odwiedziła wyjątkowe miejsce

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Gwiazda otrzymała niedawno rolę prowadzącej Dzień dobry TVN, a teraz postanowiła powrócić do szkoły, w której przez lata pobierała lekcje baletu.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Każdy krok celebrytki z zapartym tchem śledzą fani, którzy z ekscytacją wyczekują na dodawane przez nią relacje w mediach społecznościowych. Ogromną sensację wywołały ostatnie poczynania Małgorzaty Rozenek, która to postanowiła wrócić do lat młodości i zmierzyć się z dyscypliną, którą uprawiała w przeszłości.

Małgorzata Rozenek-Majdan w roli baletnicy

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat powtarzała, jaką wartość w jej życiu stanowi wysiłek fizyczny. Gwiazda bowiem od najmłodszych lat kształciła się w Państwowej Szkole Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W tym miejscu spędziła 6 lat, a następnie przeniosła się do Łodzi w celu ukończenia edukacji.

Wraz z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego Małgorzata Rozenek-Majdan ze współprowadzącym program Dzień Dobry TVN - Krzysztofem Skorzyńskim, postanowili powrócić do lat dzieciństwa. W towarzystwie ekipy DDTVN udali się więc do miejsc, w których przez lata pobierali kształcenie. Celebrytka wcieliła się w baletnicę z prawdziwego zdarzenia i w zjawiskowej kreacji chętnie dzieliła się tym, jakie umiejętności zostały jej po latach treningów na sali baletowej. Przebytymi doświadczeniami prowadząca DDTVN postanowiła pochwalić się za pośrednictwem mediów społecznościowych. W sieci zamieściła wiele materiałów wideo oraz zdjęć z tego wydarzenia.

"Od 10. do 19. roku życia szkoła baletowa była moim życiem. Ostatnio przy okazji powrotu do szkoły, wraz z ekipą @dziendobrytvn wróciliśmy do tych czasów. Link do materiału wrzucam Wam na story. Wraz z @k.skorzynski powspominaliśmy nasze szkolne czasy, a wracając do teraźniejszości: zapraszamy Was serdecznie już w tę sobotę do @dziendobrytvn. Nie możemy się wprost doczekać tego spotkania" - pisała na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o nietypowym, pierwszym spotkaniu.

Małgorzata Rozenek wspomina szkołę baletową i reaguje na hejt

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie DDTVN opowiedziała o zasadach panujących w szkole baletowej do której uczęszczała. Gwiazda zdradziła, że podczas treningów przeżyła wiele trudnych chwil, a miejsce nauki nazwała "pięknym więzieniem". Według celebrytki balet jest dyscypliną, której nie da się zapomnieć, a mimo upływu lat wciąż doskonale pamięta się poszczególne pozycje w tańcu.

"Jak ja tego miejsca nienawidziłam. Wiele pamiętam, pamiętam wszystkie pozycje, tego nie da się zapomnieć, to jest pamięć mięśniowa. (...) Całe moje dzieciństwo toczyło się w takiej sali przy drążku" - mówiła do kamery Małgorzata Rozenek-Majdan.

W sekcji komentarzy pojawiło się wiele wiadomości od obserwatorów gwiazdy. Część z nich głosi jak wspaniale w roli baletnicy prezentuje się Małgorzata Rozenek-Majdan, inne zaś krytykują celebrytkę. Pojawiły się głosy oskarżające gwiazdę o to, że nigdy nie kształciła się w szkole baletowej. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zareagować na gorzkie słowa na Instagramie i pouczyć internautów w tej kwestii.

"Krytyka i poddawanie się ocenie to normalna część mojej pracy. Radzę sobie z nią, ale hejt to przemoc a argumentowanie, że można obrażać osobę tylko dlatego, że jest publiczna jest tym samym sposobem myślenia, że 'zgwałcił bo miała krótką spódniczkę' Przemoc (też ta słowna) nigdy nie jest winą ofiary. Każdy ma prawo i powinien chronić się przed przemocą, nawet osoba publiczna" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości