Małgorzata Rozenek-Majdan relacjonuje przeprowadzkę. Luksusowa willa robi wrażenie

Autor:
Dominika
Kowalewska
Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym domu z basenem

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nowym domem. Celebrytka samodzielnie spakowała rodzinę i wszyscy przeprowadzili się do willi. Małgorzata Rozenek-Majdan zrelacjonowała pierwsze dni w nowym domu.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest prezenterką i osobowością telewizyjną, której popularność przyniósł program "Perfekcyjna Pani Domu". Co więcej, prowadzi program "Projekt Lady", w którym pod czujnym okiem mentorek dziewczęta próbują zmienić swoje życie i stać się damami. Małgorzata Rozenek-Majdan od 2016 roku związana jest z byłym piłkarzem reprezentacji Polski - Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym domu

Małgorzata Rozenek-Majdan kilkukrotnie wspominała, że chciałaby opuścić mieszkanie w centrum Warszawy i przenieść się do domu, zlokalizowanego najlepiej z dala od miasta. Najwyraźniej się udało! Przeprowadzka rodziny Rozenek-Majdan do samego końca była tajemnicą. Dopiero w środę w godzinach porannych gwiazda pochwaliła się pierwszą kawą, którą popijała w nowym domu.

Dzień dobry kochani. Dzisiaj razem z wami piję historyczną kawę. Ponieważ dzisiaj spędziliśmy pierwszą noc w nowym domu. Słuchajcie, ostatnie dni były wariactwem, totalnym szaleństwem. Nie wiem, jak się nazywam po tych kilku dniach. Zaczęliśmy my, jako rodzina, nowy rozdział 

Choć, jak sama mówi, samodzielnie spakowała całą rodzinę, rozpakowywanie postanowiła oddać w ręce profesjonalistów. Wszyscy równo wzięli się do pracy, a Małgorzata Rozenek-Majdan uchylała rąbka tajemnicy, pokazując wnętrza nowej willi. Robią wrażenie?

Willa prawdopodobnie jest domem przejściowym, o którym Małgorzata Rozenek-Majdan wspominała w rozmowie z serwisem Pudelek. Rodzina buduje swoje własne lokum, jednak z powodu cen i braku dostępności towarów, cały proces znacznie się wydłużył.

"Niedługo przeprowadzamy się do takiego pośredniego domu, żeby nie denerwować się, żeby spokojnie już czekać w tym innym miejscu. (...) Nie sprzedajemy starego mieszkania. Trzymamy. Tyle tych dzieci narobiliśmy, że na pewno komuś się przyda" - mówiła wówczas.

Dodała, że prace nad własną willą mogą jeszcze trochę potrwać.

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać
Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać

Małgorzata Rozenek-Majdan - związki, partner

Małgorzata Rozenek-Majdan była trzykrotnie zamężna. Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanęła jeszcze w trakcie studiów, jednak związek zakończył się rozwodem. W 2003 roku wyszła za aktora Jacka Rozenka. Para doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Ta miłość również nie przetrwała próby czasu - małżeństwo rozpadło się po 10 latach, w 2013 roku. W tym samym roku celebrytka zaczęła spotykać się z piłkarzem Radosławem Majdanem, z którym powiedziała sobie "tak" w 2016 roku. Cztery lata później przyszedł na świat ich syn Henryk.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości