Małgorzata Rozenek o inflacji. "Od zawsze byłam osobą, która szanowała pieniądze"

Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest rozrzutna
Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest rozrzutna
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wywiadzie odniosła się do problemu wciąż rosnącej inflacji. Gwiazda zauważyła, że ceny w sklepach bardzo podrożały i zdradziła, że od zawsze starała się żyć dosyć oszczędnie. Na jedną rzecz natomiast nigdy nie żałuje funduszy. "Wbrew pozorom i wbrew temu, co na mój temat się pisze, nigdy nie trwoniłam pieniędzy lekką ręką i nadal tego nie robię" - podkreśliła.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w naszym kraju. Żona Radosława Majdana chętnie dzieli się w sieci swoim życiem prywatnym i utrzymuje stały kontakt z fanami. Gwiazda nigdy nie milczy w sprawach, które są dla niej społecznie ważne, a teraz postanowiła szerzej skomentować problem inflacji w naszym kraju. Okazuje się, że wciąż rosnące ceny przerażają nawet ją.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan uczy dzieci reagować na hejt. Bała się, że im zaszkodzi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek o rosnącej inflacji. "Wszystko zdrożało"

Małgorzata Rozenek-Majdan w serii najnowszych wywiadów odniosła się do zjawiska rosnących cen w dobie galopującej inflacji. Gwiazda zauważyła, że obecnie za 100 złotych ciężko jest zrobić konkretne zakupy w sklepie.

"Jak kiedyś miałeś sto złotych, to wychodziłeś z pełnym koszykiem. Teraz mając sto złotych, wychodzisz z drobnymi rzeczami. Wszystko zdrożało. Ceny oliwy, ceny słodyczy, ceny pieczywa zwariowały. Na przestrzeni roku są dwa razy większe. My w dużych miastach mamy możliwość szukania tańszego sklepu, ale ludzie w małych miejscowościach są skazani na dwa sklepy w okolicy, naprawdę mają duży problem" - podsumowała w rozmowie z "Super Expressem".

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" podkreśliła też, że ona sama zawsze bardzo rozważnie zarządzała swoimi finansami i nigdy w tej kwestii nie dała się zatracić. Małgorzata Rozenek-Majdan takie wartości wyniosła z domu.

"Od zawsze byłam osobą, która szanowała pieniądze. Nigdy nie byłam odklejoną od rzeczywistości osobą, która szastała pieniędzmi w jakiś nieodpowiedzialny sposób" - podkreśliła.

Małgorzata Rozenek o oszczędzaniu. Na jedno nigdy nie żałuje pieniędzy

Małgorzata Rozenek rozwinęła temat także w rozmowie z Plejadą. Gwiazda zapewniła, że od zawsze myślała głównie o tym, by zabezpieczyć finansowo dzieci i ich edukacje. Jest także wielką zwolenniczką oszczędzania.

"Jestem osobą rozsądną od bardzo dawna i niezależnie do sytuacji finansowej, w której nasze państwo jest, a teraz jest w naprawdę bardzo złej, ja zawsze miałam świadomość, że pracuję po to, żeby zabezpieczyć swoje dzieci. Dla mnie to, żeby oni mieli możliwość studiowania na dobrych uniwersytetach, zwiedzania świata, żeby mogli się rozwijać, żeby mieli gdzie mieszkać, było dla mnie bardzo ważne. Wbrew pozorom i wbrew temu, co na mój temat się pisze, nigdy nie trwoniłam pieniędzy lekką ręką i nadal tego nie robię. Sama idea oszczędzania jest mi bliska od dawna" - mówiła.

Podkreśliła także, że jej rodzice uczyli ją i brata, jak nie być rozrzutnymi.

"Pochodzę z domu, w którym rodzice uczyli nas, że pieniądze trzeba oszczędzać, a także przekazywać na cele charytatywne. Mój tato bardzo mocno ostatnio wspiera pszczoły, ponieważ pszczoły są zagrożone wieloma chorobami. Taki zwyczaj oszczędzania pieniędzy i pożytkowania ich w rozsądny sposób jest mi bliski od dawna i nigdy nie byłam osobą rozrzutną" - zaznaczyła.

Gwiazda wyjawiła, że tylko na jedną rzecz nigdy nie żałuje zgromadzonych funduszy - są to podróże. Żona Radosława Majdana zapewniła jednak, że w każdej jej zagranicznej eskapadzie nie chodzi tylko o podziwianie pięknych widoków, ale przede wszystkim dzięki temu może nabrać szerszego spojrzenia na świat.

"Nigdy nie żal mi pieniędzy na podróże, ale to nie oznacza, że podróżujemy wyłącznie w luksusowe kierunki, wręcz przeciwnie. Ważne jest dla nas, że możemy zobaczyć świat. Ja naprawdę mam taką potrzebę, żeby zobaczyć, jak on wygląda gdzie indziej, bo to nadaje naszemu życiu szerszą perspektywę. Nagle się widzi, że te nasze problemy wcale nie są takie największe" — podkreśliła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości