Małgorzata Rozenek zaszalała w nowym domu. Zamieniła go w świąteczną krainę

Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała dom na święta
Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała dom na święta
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała swój nowy dom na święta Bożego Narodzenia. Zatrudniła dekoratorki i pokazała efekt. Wnętrza robią wrażenie. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" pokazała wszystkie ozdoby oraz imponującą choinkę. Zobaczcie motyw przewodni w świątecznej kranie Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan to zdecydowanie królowa świąt. Prezenterka zasłynęła w programie "Perfekcyjna pani domu" dbałością o detale. Gwiazda mieszka ze swoim ukochanym Radosławem Majdanem oraz synami w domu, do którego przeprowadzili się jesienią tego roku. To będą ich pierwsze święta w nowym miejscu.

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała świąteczne dekoracje w swoim domu

Jak wygląda świąteczny dom prezenterki? Rządzą w nim kolory: złoty, biały, czerwony i zielony, czyli wszystkie te, które najbardziej kojarzą się z tym magicznym czasem. Jest więc klasycznie, ale dekoracje zajmują naprawdę sporo miejsca.

Witajcie w naszej bajce… gdzie #winteriscoming nabiera zupełnie nowego sensu
- napisała na Instagramie.

Słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan idealnie odzwierciedlają klimat jej świątecznego domu, ponieważ zamienił się on w magiczną krainę. Motywem przewodnim w tym roku są dzwonki. Na kanapie znalazły się poduszki z napisami w kształcie czerwonych gwiazd i cukrowych laseczek. Nie mogło zabraknąć śnieżnej kuli i domu z piernika. Balustrady zdobią przepiękne girlandy. Prezenterka jest dumna z ogromnego wieńca z czerwoną kokardą. Na kominku zawisły personalizowane skarpety dla każdego domownika. 

Furorę robi ogromna choinka, która dominuje w salonie. Drzewko sięga aż po sufit. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Małgorzata Rozenek-Majdan o świątecznym czasie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zachwycona wyglądem swojego domu. Przyznała, że poświęciła mu sporo uwagi, ale nie wykonała całej pracy sama. Zatrudniła dekoratorki, które poznała 10 lat temu w programie "Perfekcyjna pani domu". Osoby, które wykonywały tam scenografię, wciąż współpracują z gwiazdą i spełniają jej dekoratorskie marzenia. Małgorzata Rozenek-Majdan wyjaśniła, za co kocha świąteczny czas.

Tak kocham ten czas bożonarodzeniowy i te dekoracje. W grudniu zawsze mam taką refleksję o tym, co jest ważne w życiu, o rodzinie, o domu. Nie ukrywam, że tego typu dekoracje nie przeszkadzają w tym
- zażartowała na InstaStories.
Małgorzata Rozenek-Majdan ma już choinkę w domu
Małgorzata Rozenek-Majdan ma już choinkę w domu
Źródło: Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała dom na święta
Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała dom na święta
Źródło: Instagram @m_rozenek
Świąteczny dom Małgorzaty Rozenek-Majdan
Świąteczny dom Małgorzaty Rozenek-Majdan
Źródło: Instagram @m_rozenek

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości