Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" poczuły wiosnę. Małgorzata Rozenek-Majdan zapozowała cała na biało

Autor:
Kamila
Jamrożek
Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" poczuły wiosnę

Gwiazdy programu "Dzień Dobry TVN" pojawiły się na spotkaniu prasowym zorganizowanym z okazji startu wiosennej ramówki stacji. Towarzyszyły im wyśmienite humory i iście wiosenne stylizacje. Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się cała na biało, a Paulina Krupińska postawiła na kwiatowe akcenty. Sprawdź, jak wyglądały pozostałe prezenterki i prezenterzy!

Stacja TVN zaprosiła dziennikarzy na spotkanie z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN". Gwiazdy najchętniej oglądanej telewizji śniadaniowej przy okazji zapozowały na specjalnie na tę okazję przygotowanej ściance. Zobacz, jak się prezentowały!

"Dzień Dobry TVN" w wiosennej ramówce stacji

"Dzień Dobry TVN" to program, który przekazuje aktualne informacje, inspiruje w tematach poradnikowych, prezentuje portrety nieprzeciętnych postaci, historie dnia codziennego i wspiera lokalne inicjatywy. Prowadzący witają każdy dzień uśmiechem, zaproszeni do studia goście dzielą się inspirującymi historiami, kuchnia pełna jest wyjątkowych przepisów, a materiały reporterskie przybliżają niezwykłych bohaterów i ich historie. Rozrywka, informacje, porady – wszystko to znajdziemy w programie także tej wiosny.

Tuż przed startem wiosennej ramówki, stacja TVN zorganizowała spotkanie prasowe z udziałem gwiazd. telewizji śniadaniowej. Na wydarzeniu zabrakło tylko Doroty Wellman i Filipa Chajzera. Małgorzata Ohme nie pozowała jednak samotnie. Na rękach miała małego szczeniaczka. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o karierze w polityce. "Mam obowiązek..."
Małgorzata Rozenek-Majdan o karierze w polityce. "Mam obowiązek..." Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Spotkanie prasowe "Dzień Dobry TVN" - stylizacje gwiazd

Prezenterki i prezenterzy "Dzień Dobry TVN" zapozowali fotoreporterom. Małgorzata Rozenek-Majdan wkroczyła na ściankę cała na biało. Biały total look robi ogromne wrażenie. Basciowy T-shirt i szpilki idealnie komponowały się z połyskującym garniturem. Biel dominowała także w stylizacji Ewy Drzyzgi.

Paulina Krupińska to uosobienie nadchodzącej wiosny. Zaprezentowała się w różowej oversizowej marynarkę i długiej pomarańczowej sukience o kwiecistym wzorze i sandały na obcasie. Wiosenną stylizację dopełniła promiennym uśmiechem. Jak wyglądały pozostałe twarze "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości