Gwiazdy

Małgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej. Nie było łatwo

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Małgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na obóz treningowy Anny Lewandowskiej i relacjonuje wszystko fanom w sieci. Gwiazda zdradziła, jak wygląda jej szczegółowy plan dnia i nie ukrywała, że niektóre z aktywności nie budzą u niej większego entuzjazmu. "Godzina biologicznie absurdalna" - żaliła się fanom na późne godziny ćwiczeń.

Małgorzata Rozenek-Majdan tuż po urodzeniu Henryka rozpoczęła walkę o powrót do sylwetki sprzed ciąży. Gwiazda rzuciła się w wir ćwiczeń i zdrowej diety, a jej postępy przez pewien czas widzowie TVN Style mogli oglądać w programie "Rozenek cudnie chudnie". Gwiazda po zakończeniu zdjęć nie spoczęła na laurach i od niedawna trenuje także na siłowni pod okiem trenera personalnego, bardzo polubiła się także z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej i wyjechała na jej letni obóz.

Małgorzata Rozenek pojechała na obóz treningowy Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan w towarzystwie Radosława Majdana pojechała już do Dojo Starej Wsi. Tam ukochany zostawił ją w towarzystwie innych uczestniczek obozu treningowego Anny Lewandowskiej. Gwiazda bardzo dokładnie relacjonuje, jak wygląda jej szczegółowy harmonogram dnia. Okazuje się, że nie jest lekko.

Obóz jest podzielony na dwie części: merytoryczną, podczas której odbywają się np. wykłady, oraz sportową. Na pierwszy trening Małgorzata Rozenek-Majdan stawiła się jeszcze przed ósmą rano. Celebrytka nie ukrywała, że nie przepada za porannym bieganiem, jednak jest mocno zdeterminowana, by przetrwać cały obóz.

"A ja już gotowa na poranny rozruch, który zaczyna się o 7:50. Nie ukrywam, że nie jest to moja ulubiona konkurencja. Bieganie nigdy nią nie było. W ogóle cardio raczej do nich nie należy, poza jazdą na rowerze stacjonarnym. Mam więc zamiar skupić się na bieganiu. Ten trening biegowy trwa około godziny — kontynuuje. Później jest czas na śniadanie. I taki bardzo ważny trening odbywa się o 11:00. Jest takim treningiem głównym. On trwa wtedy półtorej godziny, ale wydaje się, jakby trwał pół dnia" - mówiła na InstaStories.

Po porannej porcji ćwiczeń uczestniczki obozu Anny Lewandowskiej idą na obiad, a potem są słuchaczkami wykładów, na których porusza się kwestie związane z żywieniem i wykluczaniem niektórych produktów z diety.

"Teraz czas na wykład na temat żywienia. Jest tu bardzo dużo ciekawych wiadomości. Mówią coś o badaniu włosów. Muszę przyjrzeć się temu tematowi, bo podobno jakieś totalnie super diagnostyczne dające informację, w jakim stanie jest nasz organizm" - dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać
Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce zawita na TikToku. Wiemy, co będzie nagrywać

Małgorzata Rozenek na obozie Anny Lewandowskiej ćwiczy do późnych godzin

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała fanom, że nie jest fanką wszystkich aktywności, które ma w swoim obozowym grafiku. Oprócz porannego biegania gwiazda nie przepada za ćwiczeniami późnym wieczorem.

"19:30 to jest taki nasz czas do tego, by się wyciszać, a tutaj muszę wprowadzić swój organizm w taki maksymalny wysiłek, bo te treningi są równie intensywne jak te o 11:00. Też trwają półtorej godziny i wymagają ogromnej mobilizacji organizmu" - opowiadała.

Żona Radosława Majdana nie ukrywała, że to właśnie trening o godzinie 20:00 najbardziej daje jej w kość.

"I on jest dla mnie najtrudniejszy, bo o ile biegania nie lubię, bo tego nie robię i trening nie czyni mnie mistrzem, o tyle godzina 20:00 jest dla mnie do trenowania biologicznie absurdalna. Ja o tej porze śpię, a już na pewno leżę, jestem w takim wyciszeniu wieczornym" - żaliła się na InstaStories.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości