Gwiazdy

Małgorzata Rozenek wyjaśnia, o czym marzy Radosław Majdan. "To nigdy się nie spełni"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Małgorzata Rozenek-Majdan uspokaja fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z niewielu polskich gwiazd, która opowiedziała o swoich zmaganiach z zajściem w upragnioną ciążę. Prezenterka otwarcie wyjaśniła jak kosztowna i trudna jest metoda leczenia niepłodności w Polsce. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że ze względu na swoją historię i medyczne predyspozycje nie może spełnić największego marzenia swojego męża.

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku miesięcy pełni nową zawodową rolę - u boku Krzysztofa Skórzyńskiego prowadzi "Dzień Dobry TVN". Ze względu na prężnie rozwijającą się karierę wiele czasu spędza poza domem. Mimo to, każdą wolną chwilę stara się zagospodarować tak, by spędzić ją z najbliższymi. Ze względu na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, które są uważane za najbardziej rodzinny czas w roku, prezenterka opowiedziała o marzeniach, prezentach i przygotowaniach. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o karierze w polityce. "Mam obowiązek..."
Małgorzata Rozenek-Majdan o karierze w polityce. "Mam obowiązek..." Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan o niespełnionym marzeniu męża 

Małgorzata Rozenek-Majdan uczestniczyła niedawno z Radosławem Majdanem i dziećmi w świątecznej sesji zdjęciowej. Gwiazda wyznała, że w tym wyjątkowym okresie w roku najważniejsze jest dla niej to, by spędzić go u boku najbliższych oraz by na chwilę zatrzymać się i odpocząć. Prezenterka opowiedziała także o największym marzeniu męża, którego niestety nie da się spełnić. 

"O czym marzy Radosław? O kolejnym dziecku. Ale to jest marzenie, które się nie spełni" - powiedziała.

Gwiazda TVN wyznała także, jak w tym roku zamierza spędzić świąteczny czas. 

"Największym prezentem dla nas będzie taki spokojny czas, który spędzimy razem. My ostatnio mamy totalny galop, co więcej – do świąt zapowiada się, że ten galop się nie zmniejszy. Jesteśmy ciągle w rozjazdach. Radosław w nowej pracy, więc też ma więcej obciążeń czasowych i emocjonalnych, dokładnie to samo, co ja mam w 'DDTVN'. Nie tylko czas, ale i uwaga. Pomysł, że spędzimy kilka dni z rzędu, siedząc na kanapie, jest dla nas najpiękniejszym pomysłem i najlepszym prezentem" - dodała w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznej sesji zdjęciowej 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych film z bożonarodzeniowej sesji zdjęciowej. W mediach w kilka chwil zawrzało, a pod postem pojawiły się setki komentarzy. 

"Wyglądacie wspaniale. Od małego Henia ciężko oderwać wzrok" - czytamy pod postem. 

"Czuć już święta! Wspaniale wyglądacie. Miło patrzy się na tak zgraną rodzinę" - napisała jedna z internautek. 

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje się do Bożego Narodzenia? Opowiedziała o tym w jednym z niedawnych wywiadów. 

"W tym roku bardzo stacjonarnie. Zostajemy w Polsce. Mamy zobowiązania zawodowe. Ja prowadzę 'DDTVN' w Sylwestra, więc nie bardzo mam jak wyjechać po świętach, skoro muszę być z powrotem na Sylwestra w Warszawie. Przygotowania do programu to nie jest tylko dzień prowadzenia programu. W tym roku jesteśmy na miejscu, na pewno będziemy mieli pięknie udekorowany dom, bo kocham ten moment. Już nie mogę doczekać się ozdabiania domu w tym roku. To są pierwsze święta w nowym domu. Jest on bardzo wdzięczny pod dekoracje świąteczne. Jak tylko weszłam do niego, to już wiedziałam, gdzie będzie stała choinka, gdzie będą girlandy. Już nie możemy się tego doczekać" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości